+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Напрямки роботи

Освітня фундація

GoGlobal

2023 рік став роком трансформації, зокрема завдяки новим партнерствам. За підтримки партнерів ми запровадили нові напрямки та маємо унікальні активності й програми:

  • Повний цикл програм для надолуження освітніх втрат (молодша, середня, старша школа)
  • Методика каскадних тренінгів психо-емоційної підтримки освітян
  • Менторська програма #ПоколінняПеремоги для підлітків з прифронтових та прикордонних регіонів
  • STEAM-Напрям та промоція точних наук, зокрема математики
  • Стратегія розбудови інституційної спроможності GoGlobal

Ми пишаємось:

  • Мотиваційно-освітньою програмою #ПоколінняПеремоги
  • CATCH-UP кемпами та креативними кемпами
  • Стартом Створення 12 молодіжних просторів Ko_Laba у деокупованих та постраждалих від війни громадах
  • Молодіжною ініціативою «Вліпи за себе»
  • Програмами з волонтерами та Voice of America щодо культурного обміну та вивчення англійської мови

#ПоколінняПеремоги

Це 15-19 річні юнаки та дівчата, які тільки закінчують школу та роблять перші кроки у своєму дорослому житті. Вони проактивні, патріотичні, вмотивовані. Разом з тим, вони опинились у чи не найскладніших умовах.

Програма надолуження освітніх втрат

Освітня фундація GoGlobal запустила комплексну програму надолуження освітніх втрат, яка складалася з catch-up кемпів, менторсько-мотиваційної частини та і з розробки для молодшої, середньої та старшої школи унікальної програми надолуження освітніх втрат. Мета програми – дати дітям ті знання зі шкільної програми, до яких вони не мали доступу через війну. А також психологічну підтримку, соціалізацію та мотивацію.

Speaking clubs та англійська з Voice of America

Англійська мова від початку створення GoGlobal була ДНК нашої освітньої фундації. Промоція, навчання англійській дітей та вчителів – це те, чим ми займаємось останні 8 років. У 2023 році ми відновили розмовні клуби, у п’яти хвилях яких взяло участь понад 4300 школярів та 340 вчителів. Долучились 170 волонтерів.

CREATIVE CAMPS

Взимку та влітку 2023 року юнаки та дівчата 13-17 років з усієї України стали учасниками GoGlobal «Creative Camp: ми з України!». Впродовж реалізації кемпів діти з понад 250 шкіл вчились у провідних українських та іноземних митців малювати, фотографувати, монтувати відео й створювати унікальну графіку.

Програма громадянської освіти UActive

GoGlobal співпрацював з міжнародним фондом SavEd в реалізації програми з розвитку лідерства, творчого потенціалу та підприємливості «UActive» для молоді з регіонів і громад, які потребують відновлення після бойових дій або деокупації. У програмі взяло участь понад 600 дітей, які створюючи власні проєкти здобували знання у сфері проєктного менеджменту, фандрейзингу, комунікацій та інші корисні навички.

БАЗА: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!

GoGlobal та Українська академія лідерства провели влітку 2023 року фестиваль для активної української молоді у найбезпечнішому місті України – Ужгороді. Фест «БАЗА: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!» зібрав близько 300 юнаків та дівчат на ужгородському стадіоні, який вони перетворили на простір творчості, навчання та обміну думками.

Бранчі однодумців

GoGlobal у рамках молодіжної ініціативи #ВліпиЗаСебе провела серію заходів для молоді – Бранчі однодумців. Метою яких є популяризація волонтерства серед молоді. Події проходили у Києві та Львові.

Проєкт #Покоління Перемоги

У 2023 за підтримки Міністерства освіти і науки України реалізували проєкт про наше Покоління Перемоги. Історії реальних хлопців та дівчат, які продовжують жити, створювати, допомагати, формувати громадянське суспільство на прикордонних з росією та білоруссю чи деокупованих територіях. Це та молодь, яка не лише виживає, але й активно сприяє створенню та формуванню громадянського суспільства.

Навчання освітян основам психологічної допомоги

Взимку та восени 2023 року тренери GoGlobal провели дві хвилі каскадних тренінгів для вчителів та психологів з Чернігівщини та Харківщини під назвою «Школа, чутлива до психічного здоровʼя». Унікальність програми – каскадний підхід: навчені професійними тренерами пари психологів та вчителів можуть тренувати своїх колег. Це дозволяє охопити цілі шкільні колективи. Додаткова цінність у тому, що програмою охоплюємо у першу чергу освітян з прифронтових та прикордонних областей.

Підтримка вчителів англійської мови

GoGlobal разом з Voice of America.Learning English організували тренінг для 200 вчителів англійської мови з використання сервісу VoA Learning English – величезної бібліотеки корисних матеріалів, які допомогли вчителям створювати більш цікаві та корисні уроки з англійської мови.

Молодіжна ініціатива «Вліпи за себе»

GoGlobal продовжила у 2023 реалізовувати молодіжну ініціативу #ВліпиЗаСебе, направлену на популяризацію волонтерства серед молоді. Взимку 2023 року GoGlobal разом з Тарасом Тополею, Василем Байдаком та іншими волонтерами презентували нове мотиваційне відео на підтримку волонтерського руху та професійного громадського сектору в Україні. Головний меседж ролика полягав в тому, щоб показати трансформацію кожного молодого українця в цей складний період в історії країни.

Мурал «Підтримка»

Влітку у центрі Києва за ініціативи освітньої фундації з’явився артпроєкт «Підтримка». Цей мурал присвячений українським волонтерам, які від початку повномасштабного вторгнення стали справжніми супергероями тилу. В основі арт-об’єкту лежить робота відомого канадського художника та ілюстратора Еріка Пауза, що має дуже символічну назву «Без тебе не існує мене».

Конференція «Освітній фронт. Вплив війни на освітян»

GoGlobal провели великий захід «Освітній фронт. Вплив війни на освітян», куди залучили освітянську спільноту, експертів, дослідників та журналістів. Обговорили проблеми освіти під час війни та представили дослідження стану вчителів у 2022 році.

Дослідження стану вчителів

Другий рік поспіль GoGlobal проводить дослідження психоемоційного стану вчителів та учнів. У 2023 році зосередила свою увагу на освітянах із шести прикордонних та прифронтових територій. Фахівцями опитано близько 5000 вчителів, директорів, заступників, соціальних педагогів тощо. Дослідження показало сигнали тривоги щодо ментального стану педагогів, які працюють у школах. Більшість із них не мають емоційної стабільності, стали тривожнішими та відчувають спустошення.

Прокрутка до верху