Donate

Відомі результати відбору шкіл в рамках проекту GoCamp 2019

//Відомі результати відбору шкіл в рамках проекту GoCamp 2019
01

Заявки та креативні завдання 360 шкіл зі всієї України отримали високі бали відбіркової комісії. Вже цього літа у відібраних школах відбудуться мовні табори GoCamp.

Протягом наступних 2 тижнів координатори GoCamp сконтактуються із представниками відібраних шкіл.

Станом на 27 березня до участі у GoCamp-2019 було відібрано наступні школи:

 

Назва школи Область Населений пункт
1 Білоусівська загальноосвітня школа Вінницька Білоусівка
2 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Гранів Вінницька Гранів
3 Заозерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Вінницька Заозерне
4 Клебанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вінницька Клебань
5 Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст Краснопільської сільської ради Вінницька Краснопілка
6 Серебринецька СЗШ I-III ступенів Вінницька Серебринець
7 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Скала Оратівського району Вінницької області Вінницька Скала
8 Станіславчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вінницька Станіславчик
9 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Степанівка Теплицький район Вінницька область Вінницька Степанівка
10 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Степашки Гайсинського району Вінницької області Вінницька Степашки
11 Хоньковецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницька Хоньківці
12 Загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів с Чагів Вінницька Чагів
13 Великомитницька ЗШ І-ІІІ ступенів Вінницька с. Великий Митник, Хмільницький р-н, Вінницька обл.
14 Кивачівська СЗШ І-ІІ ступенів Вінницька с. Кивачівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл.
15 Нараївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вінницька с. Нараївка, Гайсинський р-н, Вінницька обл.
16 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Філіопіль Вінницька с. Філіопіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл.
17 Серебрійська СЗШ І-ІІІ ст. Вінницька с. Серебрія, Могилів-Подільський район Вінницька область
18 Четвертинівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вінницька Четвертинівка
19 Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов #25 Вінницької міської ради Вінницька Вінниця
20 КЗ “Гуманітарна гімназія №1 імені М. І. Пирогова ВМР” Вінницька Вінниця
21 Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради” Вінницька Вінниця
22 Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№6 Вінницька Жмеринка
23 Комунальний заклад “Загальноосвітня школа I-III ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області” Вінницька Хмільник
24 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Годомичі Волинська Годомичі
25 Опорний заклад Навчально-виховний комплекс Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей Волинська Колки
26 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Красноволя Маневицького району Волинської області Волинська Красноволя
27 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – філія опорного закладу НВК “Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей” Волинська с. Старосілля, Маневицький р-н, Волинська обл.
28 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Четвертня Волинська с. Четвертня, Маневицький р-н, Волинська обл.
29 ЗОШ І-ІІІ ступеня м.Берестечко Волинська Берестечко
30 НВК “ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок” Волинська Видраниця
31 Володимир-Волинський ліцей “Центр освіти” Волинської обласної ради Волинська Володимир-Волинський
32 Володимир-Волинська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 імені Анатолія Кореневського Волинська Володимир-Волинський
33 Володимир-Волинська гімназія імені Олександра Цинкаловського Волинська Володимир-Волинський
34 НВК “ЗОШ I-III ступеня – дитячий садок” – с. Замшани Волинська Замшани
35 НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.№1-гімназія” смт Іваничі Волинська Іваничі
36 НВК”ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” №2 м. Каменя-Каширського Волинська Камінь-Каширський
37 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Лище Волинська Лище
38 ОНЗ”НВК “Локачинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія” Волинська Локачі
39 Комунальний опорний заклад “Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей” Волинська Луків
40 Комунальний заклад “Луцький ліцей Луцької міської ради Волинської області” Волинська Луцьк
41 Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Волинська Луцьк
42 Луцька спеціалізована школа №1 І-ІІІ ступенів Волинська Луцьк
43 Загальноосвітня школа с.Піддубці Волинська Піддубці
44 Загальноосвітня школа I-III ступеня №2 смт Ратне імені Миколи Заліпи Волинська Ратне
45 НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1–гімназія ім. Героя Радянського Союзу В. Газіна” смт Ратне Волинська Ратне
46 Комунальний заклад загальної середньої освіти Рожищенський ліцей № 4 Рожищенської районної ради Волинської області Волинська Рожище
47 ОЗЗСО “Самарівський ліцей імені Петра Штика Самарівської сільської ради Волинської області Ратнівського району” Волинська Самари
48 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Хобултова Володимир-Волинського району Волинської області Волинська Хобултова
49 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Дніпропетровська Першотравенськ
50 Павлоградська ЗШ №11 Дніпропетровська Павлоград
51 Чумаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Томаківської селищної ради Дніпропетровська Чумаки
52 Курилівський заклад освіти I-Ш ступенів Петриківської районної ради Дніпропетровська Курилівка
53 Миколаївська філія «НВК» Курилівського закладу освіти І-ІІІ ступенів Дніпропетровська смт Миколаївка Петриківський р-н, Дніпропетровська обл.
54 Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71 Дніпропетровська Кривий Ріг
55 Навчально-виховний комплекс 148″Планета Щастя” Дніпропетровська Дніпро
56 Апостолівський районний ліцей-інтернат Дніпропетровська Зеленодольськ
57 Криворізький навчально-виховний комплекс № 129 “Гімназія-ліцей академічного спрямування” Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Кривий Ріг
58 Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Кривий Ріг
59 Криворізька загальноосвітня школі І-ІІІ ступенів №112 Дніпропетровська Кривий Ріг
60 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровська Першотравенськ
61 Петропавлівська загальноосвітня школа №1 Дніпропетровська Петропавлівка
62 Комунальний заклад «Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська Софіївка
63 Новодмитрівський навчально-виховний комплекс Костянтинівської районної ради Донецька Новодмитрівка
64 Привільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Донецька Привілля
65 Білозерська ЗОШ I-III ст. № 15 Добропільської міської ради Донецька Білозерське
66 Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Донецька Білозерське
67 Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецька Білозерське
68 Донська загальноосвітня школа I-III ступенів Донецька Донське
69 Навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа I ступеня-гімназія ” Мирноградської міської ради Донецька Мирноград
70 Навчально-виховний комплекс №1 Донецька Покровськ
71 Селидівська загальноосвітня гімназія Донецька Селидово
72 Коростенська міська гімназія Житомирська Коростень
73 Ліцей №1 імені Лесі Українки м.Новоград-Волинського Житомирська Новоград-Волинський
74 Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. А.Волошина Закарпатська Хуст
75 Берегівська гімназія Берегівської міської ради Закарпатської області Закарпатська Берегово
76 Берегівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 з угорською мовою навчання імені Лайоша Кошута Закарпатська Берегово
77 Великоберезька ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатська Великі Береги
78 Іршавський ліцей Іршавської міської ради Закарпатська Іршава
79 Квасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Закарпатська Квасово
80 Міжгірська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. А. Волошина Закарпатська Міжгір’я
81 Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№7 Мукачівської міської ради Закарпатської області Закарпатська Мукачево
82 Свободянська загальноосвітня школа І ступеня Закарпатська Свобода
83 Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20-ліцей “Лідер” Закарпатська Ужгород
84 Яношівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатська Яноші
85 Запорізька гімназія №50 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька Запоріжжя
86 Позашкільний навчальний заклад “Центр науково-технічної творчості молоді “Політ” Запорізька Запоріжжя
87 Бердянська гімназія №3 “Сузір’я” Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька Бердянськ
88 Більмацька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів ” Інтелект” Більмацької районної ради Запорізька Більмак
89 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Комунального вищого навчального закладу “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради Запорізька Запоріжжя
90 Запорізький багатопрофільний ліцей №99 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька Запоріжжя
91 Запорізька спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 59 з поглибленим вивченням англійської мови Запорізька Запоріжжя
92 Запорізька гімназія №45 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька Запоріжжя
93 Запорізький колегіум “Мала Гуманітарна академія” запорізької міської ради Запорізької області Запорізька Запоріжжя
94 Запорізький навчально-виховний комплекс №67 Запорізька Запоріжжя
95 Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька Мелітополь
96 Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16 (НВК №16) Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька Мелітополь
97 Ліцей № 5 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька Мелітополь
98 Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька Мелітополь
99 КУ “Пологівський колегіум №1” Запорізька Пологи
100 Розівська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Запорізька Розівка
101 Олієво-Королівська загальноосвітня школа Городенківської районної ради Івано-Франківська Олієво-Королівка
102 Путятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Івано-Франківська Путятинці
103 Серафинецька загальноосвітня школа І-І-ІІ ступенів Івано-Франківська Серафинці
104 Старогвіздецька гімназія Івано-Франківська Старий Гвіздець
105 Фразька ЗОШ І-ІІІ ст Івано-Франківська с.Фрага Рогатинський р-н, Івано-Франківська обл.
106 Княгиничі ЗОШ І-ІІІ ст Івано-Франківська с.Княгиничі Рогатинський р-н, Івано-Франківська обл.
107 Болехівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Івано-Франківська Болехів
108 Болехівська ЗОШ I-III ст. №1 Івано-Франківська Болехів
109 Великокам’янський ліцей Івано-Франківська Велика Кам’янка
110 Гринівська гімназія Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківська Гринівка
111 Делятинський ліцей №2 Івано-Франківська Делятин
112 Коломийський ліцей#9 Івано-Франківська Коломия
113 Коломийська загальноосвітня ЗОШ I-III ст.#5 Івано-Франківська Коломия
114 Коломийська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 імені В. Стефаника Івано-Франківська Коломия
115 Ліснохлібичинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківська Лісний Хлібичин
116 Манявський ліцей Івано-Франківська Манява
117 Mіжрічанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківська Міжріччя
118 Надвірнянська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Івано-Франківська Надвірна
119 Комунальний заклад Потіцький навчально-виховний комплекс”Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад”Миронівської районної ради Київської області Київська Потік
120 Навчально-виховний комплекс “Узинська гімназія” Київська Узинська громада
121 Денихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тетіївської районної ради Київської області Київська Денихівка
122 Веселинівський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок” Баришівської селищної ради Київська Веселинівка
123 Єрківецьке навчально-виховне об’єднання “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти” Київська Єрківці
124 Опорний загальноосвітній навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська Кагарлик
125 Кучакiвська ЗОШ Київська Кучакiв
126 Лемешівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Київська Лемешівка
127 Опорний загальноосвітній навчальний заклад Мирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Київська Мирівка
128 Опорний загальноосвітній навчальний заклад Новоолександрівський НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Київська Нова Олександрівка
129 Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області Київська село Мирне
130 Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Київська Семенівка
131 Сошниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Київська Сошників
132 Старинська ЗОШ I-III ступенів Київська Старе
133 Усівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок” Київська Усівка
134 Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська Черняхів
135 Яготинський НВК “спеціалізована школа – загальноосвітня школа І – ІІІ СТ.№3” Київська Яготин
136 Слобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська с. Слобода, Кагарлицького району, Київської області
137 Рудницький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дитячий садок” Київська с. Рудницьке
138 «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» Київська м. Переяслав-Хмельницький, Київська обл.
139 Березанський навчально – виховний комплекс Київська Березань
140 Березанська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Київська Березань
141 Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Київська Біла Церква
142 БНВО “Перша Білоцерківська гімназія-школа I ступеня” Київська Біла Церква
143 Бориспільський академічний ліцей Київська Бориспіль
144 Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 Київська Буча
145 Васильківський Навчально – Виховний комплекс № 4 Київська Васильків
146 Гірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області Київська Гора
147 Гореницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київська Гореничі
148 ОНЗ Гребінківський НВК Київська Гребінки
149 Гребінківська гімназія Київська Гребінки
150 Данилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Київська Данилівка, Васильківський район
151 ОЗНЗ Загальцівське НВО “ЗОШ І- ІІІ ступенів – дитячий садок” Київська Загальці
152 Kожухівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Київська Кожухівка
153 Пісківська гуманітарна гімназія Київська Пісківка
154 Славутицька загальноосвітня школа I-III cтупенів №4 Київська Славутич
155 Теліженецьке навчально-виховне обєднання “Загальноосвітня школа І-ІІ ст-дитячий садок” Тетіївської районної ради Київської області Київська Теліженці
156 Требухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Київська Требухів
157 Комунальний заклад “Навчально-виховне об`єднання №6 Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів ЦЕВ”Натхнення” Кіровоградська Кропивницький
158 Навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4” Світловодської міської ради Кіровоградська Свiтловодськ
159 КЗ “Боківський опорний заклад загальносередньої освіти Долинської районної ради І-ІІІ ступенів” Кіровоградська Бокове
160 Комунальний заклад “Верблюзький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад- центр позашкільної освіти” Новгородківської районної ради Кіровоградська Верблюжка
161 Комунальний заклад “Гайворонський ліцей №1” Кіровоградська Гайворон
162 Навчально-виховний комплекс “Знам`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія” Кіровоградська Знам”янка
163 НВК Кіровоградський Колегіум Кіровоградська Кропивницький
164 Біловодська гімназія Луганська Біловодськ
165 Біловодський опорний заклад загальної середньої освіти Луганська Біловодськ
166 Комишуваський навчально – виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад(І-ІІІст) – дошкільний навчальний заклад» Луганська Комишуваха
167 Комунальний заклад “Красноріченська загальноосвітньої школа І-ІІІст.” Луганська Красноріченське
168 Кремінська школа-гімназія Кремінської районної ради Луганської області Луганська Кремінна
169 Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №9 Лисичанської міської ради Луганська Лисичанськ
170 Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луганська Лисичанськ
171 Попаснянська гімназія № 20 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська Попасна
172 Комунальний заклад “Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеню – гімназія” Луганська Сватове
173 Троїцький ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська Троїцьке
174 Рихтицька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Львівська Рихтичі
175 Ліцей № 93 ЛМР Львівська Львів
176 Білокамінський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золочівської районної ради Львівської області Львівська Білий Камінь
177 Гологірський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Золочівської районної ради Львівської області Львівська Гологори
178 Грушівська СЗШ I-IIIст. Львівська Грушів
179 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва Львівська Кам’янобрід
180 Мацошинська ЗОШ І-ІІ ст. Львівська Мацошин
181 Сопошинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Жовківської районної ради Львівської області Львівська Сопошин
182 Туринківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівська Туринка
183 Хлопчицька середня загальноосвітня школа I-III ступенів Львівська Хлопчиці
184 Навчально-виховний комплекс “Яблунівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Буської районної ради Львівської області Львівська Яблунівка
185 Побужанська ЗОШ І-ІІІ ст Львівська с. Побужани Буський р-н, Львівська обл.
186 Вороблевицька ЗОШ І-ІІІ ст Львівська с.Вороблевичі Дрогобицький р-н, Львівська обл.
187 Структурний підрозділ “Приватний заклад освіти “КМДШ” м. Львів Львівська Львів
188 Радехівська спеціалізована середня школа з поглибленим вивченням іноземної мови Львівська Радехів
189 НВК” СЗШ-ліцей” м. Моршина Львівська Моршин
190 Миколаївська гімназія Миколаївської районної ради львівської області Львівська Миколаїв
191 НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – учнівське лісництво ім.о.І.Могильницького” с.Міженець Львівська Міженець
192 Стрийська загальноосвітня школа I-III ступенів ім. Василя Стасюка Львівська Стрий
193 Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Львівська Стрий
194 Навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ліцей” №20 Оболонського району міста Києва м. Київ Київ
195 Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка м. Київ Київ
196 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 міста Києва м. Київ Київ
197 Європейський колегіум м. Київ Київ
198 Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Гімназія № 107 «Введенська» Подільського району міста Києва м. Київ Київ
199 Спеціалізована школа №173 м. Київ Київ
200 ТОВ “НВК “Святошинська гімназія” м. Київ Київ
201 НВК (ліцей) № 157 м. Київ Київ
202 Южноукраїнська гімназія №1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області Миколаївська Южноукраїнськ
203 Калинівський заклад загальної середньої освіти Миколаївська Калинівка
204 Миколаївська загальноосвітня школа I-II ступенів №64 Миколаївська Миколаїв
205 Зеленоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївська Зелений Яр
206 Веснянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області Миколаївська Весняне
207 Єланецька гуманітарна гімназія Миколаївська Єланець
208 Криничанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайлівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області Миколаївська Кринички
209 Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Миколаївська Куцуруб
210 Лисогірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Миколаївська Лиса Гора
211 Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат№7 Миколаївська Миколаїв
212 Новоолександрівський ЗЗСО Миколаївська Новоолександрівка
213 Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Первомайської міської ради Миколаївської області Миколаївська Первомайськ
214 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст №9 Миколаївська Первомайськ
215 Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 імені Героя Радянського Союзу Я. М. Лобова Миколаївська Первомайськ
216 Рибаківський ЗЗСО I-III ступенів Миколаївська Рибаківка
217 Морехідний коледж технічного флоту НУ “ОМА” Одеська Одеса
218 Кілійський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №3 – ліцей Кілійської міської ради Одеської області Одеська Кілія
219 Одеський НВК “Гімназія №7- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови” Одеської міської ради Одеської області Одеська Одеса
220 НВК ім. В. Чорновола Одеська Южне
221 Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 Полтавська Лубни
222 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат імені А.С. Макаренка Полтавська Ковалівка
223 Козельщинський ліцей Козельщинської селищної ради Полтавської області Полтавська Козельщина
224 Комунальний Заклад “Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26” Полтавська Полтава
225 Лохвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавська м.Лохвиця Полтавської області
226 Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка / дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Ерудит» Полтавська Кременчук / Потоки
227 Ціпківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Полтавська Ціпки
228 Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Полтавська Гадяч
229 Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №4 Горішньоплавнівської міської ради Полтавська Горішні Плавні
230 Опорний заклад “Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області” Полтавська Зіньків
231 Лубенська загальноосвітня школа I-IIIступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Полтавська Лубни
232 Новогалещинський ліцей Полтавська Нова Галещина
233 Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області» Полтавська Полтава
234 Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 імені В.Г.Короленка Полтавська Полтава
235 Римарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавська Римарівка
236 Комунальний заклад “Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області Полтавська Розсошенці
237 Сватківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавська Сватки
238 Костопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені Т. Г. Шевченка” Костопільської районної ради Рівненської області Рівненська Костопіль
239 Рафалівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів Рівненська Рафалівка
240 Малівська зош опорний заклад Рівненська Малево
241 Опорний заклад “Шпанівський НВК “школа-сад” Рівненська Шпанів
242 Березька гімназія Смизької селищної ради Рівненська Берег
243 Стовпецька загальноосвітня школаА І-ІІІ ступенів Рівненська Стовпець
244 Володимирецький районний колегіум Рівненська Володимирець
245 Озерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області Рівненська Озеро
246 Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. Рівненська Великі Цепцевичі
247 Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа I-II ступенів” Рівненська Березне
248 Вовковиївська загальноосвітня школа 1-3 ступенів Рівненська Вовковиї
249 Городецький НВК “ЗОШ 1-3 ст.- ДНЗ” Рівненська Городець
250 Гощанська районна гімназія Рівненська Гоща
251 Довговільський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Рівненська Довговоля
252 Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей Рівненська Клесів
253 Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Рівненська Костопіль
254 Моквинський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня” Рівненська Моквин
255 Котівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненська Нова Українкам
256 Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смизької селищної ради Рівненська Смига
257 Комунальний заклад “Шепетинська гімназія Смизької селищної ради” Рівненська Шепетин
258 Герасимівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Роменської районної ради Сумська Герасимівка
259 Овлашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області Сумська Овлаші
260 Річківський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Білопільської районної ради Сумської області Сумська Річки
261 Опорний заклад Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області Сумська Верхня Сироватка
262 Грунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Діхтяренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська Грунь
263 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Сумська Лебедин
264 Мезенівський навчально-виховний комплекс Сумська Мезенівка
265 Миколаївський навчально- виховний комплекс” загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад” Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області Сумська Миколаївка
266 Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області Сумська Охтирка
267 Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 імені Р.К. Рапія Охтирської міської ради Сумської області Сумська Охтирка
268 Славгородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області Сумська Славгород
269 Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30 “Унікум” Сумської міської ради Сумська Суми
270 КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 ім. Максима Савченка, СМР Сумська Суми
271 Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська Тростянець
272 Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумська Тростянець
273 Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільська Тернопіль
274 Коропецька загальноосвітня школа I-III ступенів імені Марка Каганця Тернопільська Коропець
275 Рекшинський НВК “ЗНЗ I-III ступенів–ДНЗ” Тернопільська Рекшин
276 Саранчуківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Тернопільська Саранчуки
277 Куропатницький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Тернопільська Куропатники
278 Літятинська філія Потуторського НВК Тернопільська с.Літятин Бережанський р-н, Тернопільська обл.
279 Збаразька загальноосвітня школа I-III ст.№1 Тернопільська Збараж
280 Опорний заклад Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільська Почаїв
281 Тернопільська спеціалізована школа I – III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська Тернопіль
282 Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Тернопільська Тернопіль
283 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Тернопільська Тернопіль
284 Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича Тернопільська Чортків
285 Донецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Донець
286 Харківський технологічний ліцей №9 Харківська Харків
287 Чугуївський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №5 Чугуївської міської ради Харківської області” Харківська Чугуїв
288 Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені І.Ю. Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області Харківська Чугуїв
289 Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чугуївської міської ради Харківська Чугуїв
290 Херсонська гімназія 1 Херсонська Херсон
291 Бериславський заклад повної загальної середньої освіти №3 Херсонська Берислав
292 Бериславська ЗОШ І-ІІІ ст №1 Херсонська Берислав
293 Борозенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Херсонська Борозенське
294 Високопільська спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів “Обдарованість” Херсонської обласної ради Херсонська Високопілля
295 Дудчанське загальоосвітнє об’єднання “дитячий садок-школа І-ІІІ ступенів-позашкільний заклад” Херсонська Дудчани
296 Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любимівської сільської ради Новововронцовського району Херсонська Любимівка
297 Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 новотроїцької районної ради Херсонська Новотроїцьке (Херсонська обл.)
298 Добропільський заклад повної загальної середньої освіти Херсонська с. Добропілля
299 Опорний заклад Скадовський навчально-виховний комплекс “Академічна гімназія” Херсонська Скадовськ
300 Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #3 Херсонська Скадовськ
301 Білогірський ліцей ім. І.О. Ткачука Білогірської селищної ради Хмельницької області Хмельницька Білогір’я
302 Дідковецька гімназія Хмельницька Дідківці
303 Коров’єнська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Хмельницька Коров’є
304 Микласька гімназія Білогірської районної ради Хмельницької області Хмельницька Миклаші
305 Новоставецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теофіпольської районної ради Хмельницької області Хмельницька Новоставці
306 Соснівська гімназія Білогірської селищної ради Хмельницька Соснівка
307 Сушовецький ліцей Білогірської районної ради Хмельницька Сушівці
308 Човгузівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Теофіпольської районної ради Хмельницької області Хмельницька Човгузів
309 Шибенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хмельницька Шибена
310 Колісецька загальноосвітня школа І -ІІ ступенів Хмельницька Колісець
311 Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст Хмельницька с.Квітневе Білогірський р-н, Хмельницька обл.
312 Білогородська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька Білогородка
313 Полонська загальноосвітня школа №4 Хмельницька Полонне
314 Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа №19 І-ІІІ ступенів імені академіка М.Павловського Хмельницька Хмельницький
315 Навчально-виховний комплекс № 9 Хмельницька Хмельницький
316 Культурно-просвітницький центр «Освітнє крило» Хмельницька Cлавута
317 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаська Черкаси
318 Черкаський гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська Черкаси
319 Черкаська спеціалізована школа 1-3 ст #18 імені. В. Чорновола Черкаська Черкассы
320 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаська Черкаси
321 В’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради Черкаської області Черкаська В’язівок
322 Катеринопільський ліцей Черкаська Катеринопіль
323 Комунальний заклад “Катеринопільський навчально-виховний комплекс №1 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Катеринопільської районної ради Черкаської області Черкаська Катеринопіль
324 КЗ “Катеринопільський НВК № 2 “ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ” Черкаська Катеринопіль
325 КЗ “Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів” Черкаська Мартинівка
326 Моринський навчально – виховний комплекс „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня спеціалізована сільськогосподарська школа І – ІІІ ступенів” імені Героя Радянського Союзу А.П. Харков Черкаська Моринці
327 Ліплявський навчально – виховний комплекс Черкаська село Ліпляве
328 Комунальний заклад “Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти” Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаська Степанці
329 Черепинський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” імені Героя Китайської Народної Республіки Кулішенка Григорія Якимовича Корсунь – Ш Черкаська Черепин
330 Шостаківський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів”” Черкаська Шостаково
331 Мошнівська загальноосвітня школа Черкаська Мошни
332 Будищенська загальноосвітня школа I-III ступенів Черкаської районної ради Черкаської області Черкаська Будище
333 Пальчиківський НВК “ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів” Черкаська с.Пальчик Катеринопільський р-н, Черкаська обл.
334 Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаська Черкаси
335 Бузівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бузівської сільської ради Черкаської області Черкаська Бузівка
336 Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради Черкаська Городище
337 Дубіївська загальноосвітня школа I-III ступенів Черкаська Дубіївка
338 Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Черкаська Жашків
339 Корсунь-Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаська Корсунь-Шевченківський
340 Леськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області Черкаська Леськи
341 Опорний заклад загальної середньої освіти “Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5” Монастирищенської районної ради Черкаської області Черкаська Монастирище
342 Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаська село Лозуватка
343 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради Черкаська Сміла
344 Хутірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаська Хутори
345 Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Черкаська Червона Слобода
346 Черкаська загальноосвітня школа № 30 Черкаська Черкаси
347 Перша міська гімназія Черкаська Черкаси
348 Черкаська спеціалізована школа І – ІІІ Ступенів № 28 ім. Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська Черкаси
349 Чернівецька гімназія №3 Чернівецької міської ради Чернівецька Чернівці
350 Заклад середньої загальної освіти І-ІІІ ступенів с.Бабин Чернівецька Бабин
351 Долішньошепітський навчально-виховний комплекс Чернівецька Долішній Шепіт
352 Чернівецька гімназія #2 Чернівецька Чернівці
353 Чернівецька гімназія 5 Чернівецька Чернівці
354 Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №39 Чернівецька Чернівці
355 Центр творчості дітей та юнацтва Чернігівська Прилуки
356 Дубовогаївська загальноосвітня школа 1-3 ступенів Прилуцької районної ради Чернігівська Дубовий Гай
357 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівська Чернігів
358 Білейківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Білейки(Чернігівська обл., Козелецький р-н)
359 Талалаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Талалаївської селищної ради Чернігівської області Чернігівська Талалаївка
360 Позашкільний навчальний заклад “Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій” Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Чернігівська Чернігів