Donate

GOxChange: Поїдь, аби змінитися

//GOxChange: Поїдь, аби змінитися
12

Наприкінці березня стартувала всеукраїнська акція “GOxChange” – національні обміни молоддю, покликані заохочувати активних студентів досліджувати українські міста, знайомитись із прогресивними змінами та створювати соціально важливі проекти.

 

Упродовж 19-28 травня студенти з різних міст України відкриватимуть для себе Маріуполь, навчатимуться командній взаємодії та перейматимуть досвід локальних реформ. Учасників прийматиме Маріупольський державний університет. Результатом десятиденної подорожі та нетворкінгу має стати реалізація унікальних проектів на одну із запропонованих тем.

Подача заявок для участі в заході триває до 8 квітня 2019 року включно, форма реєстрації – https://bit.ly/2Fe8rSR.

Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України у співпраці з громадською організацією “Global Office” за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) разом з Маріупольським державним університетом.

Національні обміни молоддю також відбудуться в Івано-Франківську, Херсоні, Харкові та Запоріжжі протягом червня-листопада поточного року. Відбори на ці міста будуть оголошені окремо.

Нагадаємо, GOxChange починався як програма обміну студентів між східними та західними регіонами України. Пілотний проект відбувся в лютому-березні 2018 року та об’єднав 46 студентів Ужгородського національного та Маріупольського університетів.

Facebook-подія.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Юр’євої — 096 466 92 10.