Donate

Райффайзен Банк Аваль долучився до проекту GoCamp

//Райффайзен Банк Аваль долучився до проекту GoCamp
Aval

Райффайзен Банк Аваль підтримав проект GoCamp, а отже зробив свій внесок у навчання українських дітей іноземній мові за допомогою волонтерів з усього світу.

«Дуже корисний, цікавий і щирий проект, який дасть свої плоди вже в найближчому майбутньому. Наші дітки з різних куточків країни отримують можливість поспілкуватиcя з іноземцями, перейняти культури легкого і вільного спілкування англійською, німецькою, французькою мовами. І не менш важливим є яке враження волонтери-іноземці отримають від відвідування нашої країни. Сподіваємось, що в майбутньому вони стануть справжніми промоутерами і амбасадорами України у світі», – зазначила старший менеджер з маркетингу корпоративного бізнесу Марина Богун.

На сьогодні Україна залишається серед країн з низьким рівнем володіння англійською мовою, а ГО Global Office об’єднує всіх зацікавлених у просуванні іноземних мов та вдосконаленні освітніх підходів та культурних зв’язків. За допомогою спеціально розроблених програм, діти отримують шанс відкрити для себе цілий світ та водночас стати послами України у світі.

Команда банку вважає, що долучаючись до партнерства з Global Office, ми допомагаємо виховувати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

«Для нас надзвичайно важлива підтримка бізнесу, особливо банківських структур. Це означає особливу довіру до нашої громадської організації як до інституції, яка творить такі масштабні проекти. Це не просто фінансова та інформаційна підтримка, для нас це особлива синергія. Адже варто розуміти, що вихованці GoCamp – це майбутні працівники банків у тому числі», – зізнається директор Global Office Оксана Нечипоренко.

Стратегією розвитку України-2020 одним із ключових індикаторів визначено, що у 2020 році 75% випускників середніх шкіл будуть володіти двома іноземними мов.

Нагадуємо, що 1,5 млн школярів стануть учасниками національного проекту GoCamp, отримавши можливості навчитись бути лідерами, будувати успішну кар’єру, спілкуватися без бар’єрів з усім світом та змінити хід історії.