Donate

Вчителі GoCamp змінюють країну: 1500 викладачів іноземних мов освоїли сучасні методики викладання

//Вчителі GoCamp змінюють країну: 1500 викладачів іноземних мов освоїли сучасні методики викладання
2019-05-01 12.38.57

В квітні 2019 року вперше відбулись наймасштабніші тренінги GoCamp для вчителів іноземних мов. Понад 400 педагогів з усієї України приїхали до Києва, аби опанувати інноваційну методологію викладання англійської, німецької та французької мови, і здійснити освітню революцію у вивченні іноземних мов.

Змінювати усталені принципи викладання четвертий рік поспіль покликана спеціально розроблена серія тренінгів GoGlobal. Це обов’язковий етап всеукраїнської програми літніх мовних таборів за участі іноземного волонтера GoCamp. Впродовж декількох днів професійні тренери допомагають вчителям удосконалювали власні навички з проектного навчання, гейміфікації та роботи з іноземними волонтерами.

 

Педагоги з англійської, німецької та французької мови розповіли, що завдяки кількаденним тренінгам отримали сучасні методики викладання та нові інструменти взаємодії з учнями. Вчителі також взяли участь й в розробці новітніх програм з лідерства, креативності, соціального підприємництва, критичного мислення та основам демократії, аби розвивати в школярів компетенції 21 століття.

 

“Тепер заходячи до класу, я завжди пам’ятаю: я не просто вчитель, в першу чергу для учнів я друг. Мені подобається товаришувати, підтримувати й надихати школярів. Тому тренінги GoCamp — це родина, яка об’єднує, навчає та ділиться проривними ідеями. Зрештою, в мене тепері є друзі по всій Україні”, — поділилась своїми враженнями про тренінги Ірина Бірюк, вчитель з м. Першотравенськ Дніпропетровської області.

 

Тренінги провели представники ГО Global Office за підтримки Посольства США в Україні, Ґете-Інституту в Україні та Французького Інституту в Україні. Організатори підрахували, що за 4 роки існування проекту GoCamp близько 1500 вчителів почали викладати іноземні мови за новими методиками. Втім цьогорічні освітні заходи — безпрецедентні. Вперше нові учасники тренінгу познайомились з вчителями, які вже брали участь в кемпах, знайшли однодумців і консолідували зусилля для виховання нового покоління українців.

 

“Вчителі GoCamp — це рушійна спільнота агентів змін, яка розповсюджує цінності реформи Нової української школи серед учнів середніх класів. До того ж, працюючи пліч-о-пліч з іноземними волонтерами з усього світу, наші педагоги фактично виконують дипломатичну місію”, — наголосила на винятковій ролі вчителів GoCamp Міністр освіта та науки України Лілія Гриневич

 

“Ми щасливі забезпечувати особистісний ріст вчителям-змінотворцям. Викладачі, які нам повірили й втілювали з нами GoCamp в 2016 році, наразі дуже виросли і стали самодостатніми тренерами: вони оволоділи експертизою та унікальним досвідом, якими діляться зараз із сотнями нових вчителів. Ми і надалі працюватимемо, аби в кожному селі та невеликому містечку України з’явилися педагоги із сучасними методиками викладання і бажанням надихати дітей вчити іноземні мови”, — резюмувала директор громадської організації Global Office Оксана Нечипоренко.

 

Нагадаємо, GoCamp — найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, яка цього літа вчетверте привезе сотні волонтерів з різних країн світу до України. Декілька тижнів волонтери разом у співпраці з українськими вчителями навчатимуть школярів іноземним мовам та знайомитимуть з культурами світу.