+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з розробки сайту та CRM-системи

Конкурс проводиться в рамках проєкту Інституційна підтримка ГО «ГО ГЛОБАЛ», що реалізовується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. 

Мета конкурсу: вибір постачальника на надання послуг з розробки сайту та CRM-системи

До участі у тендері запрошуються веб-розробники, маркетингові, рекламні компанії, дизайн-студії та приватні підприємці, що мають досвід створення сайтів та CRM-систем.

Технічне завдання

 • Розробка сучасного, адаптивного дизайну;
 • Розробка CRM-системи; 
 • Пропозиція структури сайту, яка буде включати висвітлення всіх напрямків діяльності, та буде зручної для читачів;
 • Побудова системи зворотнього зв’язку;
 • Налаштування зручного адміністрування сайту;
 • Інтеграція з соцмережами (перехід на сторінки організації, можливість        поділитись у мережі читача);
 • Попередні рекомендації з SEO оптимізації сайту;
 • Пропозиції з подальшого технічного обслуговування створеного сайту (або передача сайту на підтримку та обслуговування іншому виконавцю).

Інформація 

Назва організаціїGoGlobal 
Наявний доменhttp://goglobal.goglobal.goglobal.goglobal.globaloffice.org.ua/
Тип організаціїгромадська організація
Сфера діяльностіGoGlobal –освітня фундація, яка ініціює, пілотує та масштабу є проекти в освітній сфері. Наша спільнота налічує близько 3 000 шкіл і вчителів та 160 000 дітей з усієї України, які були учасниками наших освітніх програм.
Компанії з подібною структурою (не референси)http://golocal-ukraine.com/pro-nas/http://eef.org.ua
Основна ціль сайтуІдентифікація брендуАкумулювання досвіду та напрацювань у сфері освіти: 1)психологічно-методична підтримка вчителів – акумуляція посібників, інструкцій, уроків. Тобто методична та дидактична підтримка (можливе розміщення партнерських матеріалів)2) ініціативи для школярів та молоді (навчальні програми, креативні уроки і т.д.)Підвищення пізнаваності та підтримка ділової репутації ГО.Підсилення іміджу. Залучення нових донорів та партнерів.Інформування про ключові напрями діяльності та проекти, новини, звітність та оголошення тендері
Технічна ціль сайтуРозробити функціональний сайт-платформу, яка поєднає в собі інформацію про ГО та закумулює напрацювання матеріалів для вчителів та дітей 
Додатково
Тип сайту 
Мобільна присутність, доступність, сучасний та зручний інтерфейс(Мікс)

Цільова аудиторія/клієнти

Аудиторія, для якої розробляється сайтВчителіПредставники департаментів освіти, профільних організаційМолодь (13-21 р.)*Українські та закордонні донориВласники та представники бізнесуКерівники партнерських фондів та держпрограмОчільники профільних урядових установПредставники державних органів владиЛідери думокМедіа
Ціль ЦА на сайтіОтримати швидко і зручно повну інформацію про організацію та напрями діяльностіОтримати в одному місці матеріали, які містять професійні методичні рекомендації в частині ведення уроків в умовах війни, надання психологічної підтримки, популяризації психічного здоров’я, поглибленого вивчення англійської мови.Отримати доступ до освітньо-навчальних матеріалів, які допоможуть молодим людям отримати нові скіли, розвивати лідерство та громадянську позицію Ознайомитись з реалізованими та діючими проектамиОтримати інфо про закупівлі та тендериОзнайомитись зі звітами
Клієнт/Відвідувач побачив: Сучасну, динамічну організацію, яка реалізує програми\ініціативи та розвиває освітнє середовище країни та працює на благо майбутніх поколінь.
зробив: Залишився на сайті, дізнався більше про організацію та проекти, отримав доступ до корисних освітньо-навчальних матеріалів, розповів іншим про GoGlobal, надихнувся результатами/цікавим контентом
відчув: Цікавість, натхнення та бажання отримувати нові знання, навики, долучитись до проектів

Структура сайту (що ми хочемо бачити на сайті) *

Про насМісія, цінності, візіяІсторіяКоманда Звітність
Напрямки GoGlobalВ т.ч. діючі та реалізовані проекти 
Освітні матеріали для вчителівПосібники, відео-уроки, інструкції, чат з психологом
Освітньо-навчальні матеріали для молоді (дітей)Відео-уроки, навчальні матеріали
ЗакупівліОголошення нових тендерів та результати
Медіа та новиниФото, відео та статті
КонтактиМістить адресу офісу, форму зворотного зв’язку, можливість анкетування волонтерів, політику конфіденційності, видимі посилання на соцмереж

* – розробник може запропонувати свою структуру сайту релевантну цілям та задачам

Додаткові можливості та опції

Модулі та мікросервісиПідписка на новини. Збір контактної інформації (інтеграція с CRM).Інтеграція сервісів зі збору статистики і аналітики відвідування.


Референси

Сайти, що імпонуютьhttp://www.eurasia.orghttp://eef.org.ua


Мовні версії

ОсновнаУкраїнська
ДодатковоАнглійська


Технічні  вимоги

МоваPHP 7.4
FrameworkYuii 2 (up to 2.0.15.1) (або інше рішення на вибір підрядника)
Інфраструктура розробки Git + CI/CD + Dev + Stage + Prod
ДокументаціяBackLog, Swagger, ApiDoc
 Зручна в управлінні CMS (WordPress, MODX, Drupal).Повний доступ до адмін-панелі хостингу та сайту.Можливість додавання адмінів та редакторів.Щоденний Backup, надання техпідтримки в разі необхідності відновлення та розгортання сайту з Backup.Оптимізація сайту для Google PageSpeed.Підключення сайту по http (встановлення та налаштування LetsEncrypt).Налаштування 404 Error Pages.Встановлення reCAPTCHA.Налаштування актуальної стабільної версії PHP, не нижче PHP 7.4.Налаштування конфігурації кешування. Оптимальні налаштування: memory_limit, upload_max_size, max_input_vars та ін.Налаштування DNS:
A Records;CNAME Records;NS Records;MX Records;TXT Records.Можливість:
змінювати URL сторінок;прописувати мета-теги (Title та Description);
міняти заголовки H1-H6;
створювати сторінки, розділи, підрозділи, статті;
налаштувати 301 редиректи;
адаптувати сайт під мобільні пристрої;
наповнювати сторінки контентом (додавання текстових блоків, таблиць, зображень і відео);
генерувати sitemap;
встановлення додаткових плагінів за потреби;
стоврення календаря подій;
створення та редагування форм реєстрації, інтеграція форм з гугл-таблицями та Mailchimp.Реєстрація сайту в:Google Search Console;Google Analytics;Google Tag Manager.
Вимоги до CRM-системиМожливість сортувати проекти за датами заповнення/назвами проектів.Можливість завантажувати інформацію про учасників відповідно до відсортованої інформації. Зручна навігація по CRM.Підв’язка під пошту – відправка листів зареєстрованим учасникам. Інтеграція з гугл-таблицями та Mailchimp.
Метчинг учасників (волонтер + школа) і відправка листів створеним парам учасників.  Три форми анкети: волонтер, учасники на дитячі програми, учасники програм для вчителів.Надати всі доступи до хостингу, адмін права для можливостей внесення змін у анкети.Можливість редагувати форму. (Можливість створення та додавання нових форм).Можливість приховувати питання. Декілька питань в формі, яке ми можемо змінювати.Можливі редагуємо або видаляємо, щоб не було по одному кліку, а додатковий запит підтвердження збереження змін. А також, можливість відміни останньої зміни – крок назад. Чи можливо зробити окремий проект і окрема реєстрація? Чи можуть дані окремих анкет по проектах завантажуватися в окремі папки і паралельно завантажуватися в загальний список? (можливість встановлення тегів, сегментування бази клієнтів).Щоб можна було додавати в спадний список окремих питань в CRM нові назви проектів.  Стовпець Проекти. В ньому спадний список проєктів. Можливість додавати самостійно нові назви проєктів. В стовпець можна вибрати одночасно декілька проєктів з цього списку (типу чек-бокс). 

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • Конкурсну (комерційну) пропозицію, яка містить опис підходів та методології створення сайту, технічні характеристики майбутнього сайту, графік виконання замовлення, кошторис із розбивкою за видами послуг.
 • Реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП) з зазначенням наявних КВЕДів та системи оподаткування.
 • Інформацію про компанію та рекомендації від клієнтів.
 • Портфоліо з реалізованими проєктами (посилання на створені сайти, відгуки клієнтів).

Критерії відбору:

 • Успішні реалізовані проєкти (діючі сайти з CRM-системами).
 • Досвід профільної роботи в роках від 3 років.
 • Перевагою будуть реалізовані проєкти у громадському секторі.
 • Наявність у штаті команди програмістів.

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua темою листа «участь у конкурсі зі створення сайту та CRM-системи».

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – 11 жовтня 2023 року включно.

Прокрутити вгору