+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з оцінки збитків, завданих освітній інфраструктурі м. Чернігова

Громадська організація Global Office оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з оцінки збитків, завданих освітній інфраструктурі міста Чернігова внаслідок російської збройної агресії.

Проєкт став можливим завдяки підтримці міжнародної організації FCA (“Finn Church Aid”).

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг з експертної оцінки збитків, завданих освітній інфраструктурі міста Чернігова.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити надання послуг з оцінки збитків, завданих 13 ЗЗСО, 34 ЗДО та 5 ПТУ міста Чернігова.

Надалі в координації з Управлінням освіти Чернігівської міської ради ми надамо постачальнику послуг більш детальну проєктну документацію по кожному з освітніх закладів та, зі свого боку, забезпечимо максимальне сприяння у реалізації поставлених завдань.     

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту “Оцінка збитків, завданих освітній інфраструктурі міста Чернігова внаслідок російської збройної агресії” – допомогти місту запустити процес відбудови сектору освіти шляхом проведення базового етапу процедури відновлення – експертної оцінки масштабу пошкоджень та руйнувань. У межах другої фази проєкту за підтримки FCA провести оцінку збитків, завданих 13 ЗЗСО, 34 ЗДО та 5 ПТУ міста Чернігова.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії;
  • інформацію про організацію;
  • рекомендації від клієнтів (буде перевагою);
  • комерційну пропозицію (вкажіть інформацію про вартість за квадратний метр робіт та вартість послуг за умовну людино-годину).

До подачі документів запрошуються організації із попереднім досвідом надання послуг з оцінки масштабу ушкоджень та руйнувань, що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Комерційна пропозиція: оцінка збитків, Чернігів”.

Дедлайн подачі: 14 вересня.

Відповідь отримають усі кандидати. 

Прокрутка до верху