+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації дитячого табору

Громадська організація ГО ГЛОБАЛ оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації дитячого освітнього табору в межах освітнього проєкту “GoGlobal Сatch-up camp для дітей прикордонних громад”.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг з організації та проведення дитячого освітнього табору у Закарпатській області. 

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити: 

 • Організація проживання для учасників заходу у комплексі/готелі/таборі у Закарпатській області з 5 по 16 листопада 2023  року (для 115 дітей та супроводжуючих дорослих) та з 4 по 16 листопада 2023  року (для 13 дорослих учасників команди проєкту) згідно Додатку. У комплексі має бути укриття на не менш ніж 130 осіб з достатною кількістю стільців та запасами води.
 • Організацію харчування учасників заходу (сніданки, обіди, вечері та кава-паузи) з 5 по 16 листопада 2023  року (для 128 учасників дітей, команди та супроводжуючих). А також не менше однієї пляшки води на 1 людину у всі дні перебування в таборі згідно Додатку. 
 • Забезпечення 8 кімнат (залів) для проведення занять в закладі розміщення та технічний супровід з 5 по 16 листопада 2023 року: 1 зала місткістю до 130 осіб, 7 залів для проведення занять місткістю до 15 осіб кожна. згідно Додатку. 
 • Забезпечення в приміщеннях для занять презентаційного обладнання (не менше 4 проекторів або ТВ для виведення презентацій, 6 фліпчартів або маркерних дошок, тощо), оренди систем посилення звуку: (2 радіомікрофони, 2 колонки, світлові прибори для вечірніх заходів). Забезпечення швидкісного інтернету. Забезпечення не менше 2 працюючих розеток у кожному залі згідно Додатку. 
 • Організація логістики (доїзду) для учасників заходу до місця проведення табору та назад від найближчої залізничної станції автобусами згідно Додатку. 
 • Забезпечення чергового медичного працівника на території комплексу з 5 по 16 листопада 2023 року. Забезпечення 4 вожатих та 1 організатора спортивних активностей дитячого табору з 5 по 16 листопада 2023 року згідно Додатку. 
 • Забезпечення двох екскурсійних програм для 100 дітей та 28 супроводжуючих (похід на озеро, в гори тощо).
 • Закріплення за ГО ГЛОБАЛ постійного менеджера на час проведення заходу.
 • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо пов’язаних з організацією заходу.

Вимоги до тендерної пропозиції представлені у Додатку.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП), загальний опис діяльності та наявних потужностей для проведення заходів для дітей;
 • інформацію щодо попереднього досвіду проведення заходів та/або організації дитячих таборів, рекомендації від клієнтів або контакти клієнтів, які можуть дати рекомендації;
 • комерційну пропозицію (Додаток 1 до оголошення). 

До подачі документів запрошуються юридичні особи та фізичні особи-підприємці з досвідом  надання послуг з організації та проведення заходів (організації дитячих таборів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Організація дитячого табору Закарпаття”. Дедлайн подачі: 19 жовтня 2023 року. 

Відповідь отримають усі кандидати. 

__________

Освітня фундація GoGlobal ініціює, пілотує та масштабує проекти для вчителів, школярів та молоді. У 2022 році нашими ініціативами безпосередньо та опосередковано охоплено понад 136 000 дітей та молоді. Наша спільнота налічує близько 5 тисяч учителів та 4 тисячі шкіл, а також ком’юніті з 2500 волонтерів із 84 країн світу.

Прокрутка до верху