+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення “Writing camp” задля роботи над курикулумом старшої профільної школи

Громадська організація “ГО ГЛОБАЛ” оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення (комплексного обслуговування заходу) в межах освітнього проєкту “Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula”. У рамках зазначеного проекту буде проведено освітній табір Writing camp для розробників курикулумів. 

Мета табору: зібрати розробників курикулумів Проєкту,  розробників державного стандарту старшої профільної школи, українських освітніх експертів задля спільної роботи над курикулумами, аби звірити компаси, фіналізувати напрацювання груп, знайти точки перетину між предметами/напрямками, отримати експертні поради та консультації.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг з організації та проведення освітнього заходу.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити:

  1. Підготовка та технічний супровід табору на 27 учасників в період з 6 по 10 серпня.
  2. Надання послуг технічного забезпечення заходів: оренди приміщень та необхідного обладнання в період з 6 по 10 серпня.
  3. Організація логістики (доїзду) для учасників заходу до Дачного готелю “Глібівка” (Київська область, Вишгородський район, село Глібівка, урочище Зелений Бір, 9) та назад .
  4. Організація проживання для учасників заходу в Дачному готелі “Глібівка”  (Київська область, Вишгородський район, село Глібівка, урочище Зелений Бір, 9) з 6 по 10 серпня 2023 року (для 27 учасників).
  5. Організація харчування для учасників заходу (сніданки, обіди та вечері з 6 по 10 серпня 2023 року (для 27 учасників).
  6. Закріплення за ГО ГЛОБАЛ постійного менеджера на час проведення заходу.
  7. Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо повʼязаних з організацією заходу.

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП);
  • інформацію щодо попереднього досвіду проведення заходів;
  • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються івент агенції з досвідом надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Тендер Івент агенція”.

Дедлайн подачі: 04 серпня 2023 року. 

Відповідь отримають усі кандидати.

Прокрутити вгору