+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів

Громадська організація ГО ГЛОБАЛ оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів) в межах освітнього проєкту “Ukraine is the capital of great people”.

Проєкт став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми Мріємо та діємо.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг  з організації та проведення заходів. А саме організації освітніх заходів для учасників проєкту  “Ukraine is the capital of great people”.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити: 

  • Забезпечення конференц-сервісу в місті Івано-Франківськ: підготовка та технічний супровід освітнього заходу на 50 учасників-дорослих та 10-ти організаторів проєкту (всього 60 чол) в період з 19 по 22 грудня 2022 року. 
  • Надання послуг технічного забезпечення заходів: оренди приміщень та обладнання (екранів, фліпчартів, мультимедійних проекторів, принтерів, ноутбуків тощо), оренди систем посилення звуку (радіомікрофони, колонки, тощо).
  • Бронювання, оформлення залізничних та автобусних квитків для учасників заходів, компенсацію вартості проїзду учасникам заходу.
  • Бронювання готелю для учасників заходу в місті Івано-Франківськ з 19 по 22 грудня 2022 року.
  • Організацію харчування учасників заходу (обіди, вечері та кава-паузи) з 19 по 22 грудня 2022 року.
  • Закріплення за ГО ГЛОБАЛ постійного менеджера на час проведення заходу у місті Івано-Франківськ
  • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо пов’язаних з організацією заходу.

Вимоги до тендерної пропозиції» представлені у доданому файлі: Доданий файл до оголошення: – Google Документи 

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту “Ukraine is the capital of great people” – підготувати освітян до викладання в умовах військового часу та впоратися з проявами стресу і травми в учнів під час навчального процесу, а також забезпечити учасників методичними матеріалами для використання у своїй викладацькій діяльності. Вся програма офлайн тренінгу 19-22 грудня 2022 р.  буде спрямована на покращення якості навчання педагогічних працівників на курсах підвищення кваліфікації в закладах загальної середньої освіти. 

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП);
  • інформацію про компанію та рекомендації від клієнтів;
  • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються івент агенції з досвідом  надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Тендер Івент агенція”. Дедлайн подачі: 23:00 4 грудня 2022 року. 

Відповідь отримають усі кандидати. 

Прокрутити вгору