+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів

Громадська організація Global Office оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів) в межах освітнього проєкту “Ukraine is the capital of great people”.

Проєкт став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми Мріємо та діємо.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг  з організації та проведення заходів. А саме організації освітніх заходів для учасників проєкту  “Ukraine is the capital of great people”.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити: 

  • Забезпечення конференц-сервісу в місті Івано-Франківськ: підготовка та технічний супровід освітнього заходу на 200 учасників-дорослих та 60 учасників-дітей та 12-ти організаторів проєкту в період з 7 по 18 серпня 2022 року. 
  • Надання послуг технічного забезпечення заходів: оренди приміщень та обладнання (екранів, фліпчартів, мультимедійних проекторів, принтерів, ноутбуків тощо), оренди систем посилення звуку (радіомікрофони, колонки, тощо).
  • Бронювання, оформлення залізничних та автобусних квитків для учасників заходів, компенсацію вартості проїзду учасникам заходу.
  • Бронювання готелю для учасників заходу в місті Івано-Франківськ.
  • Організацію харчування учасників заходу (обіди, вечері та кава-паузи) з 7 по 18 серпня 2022 року. .
  • Закріплення за Global Office постійного менеджера на час проведення заходу у місті Івано-Франківськ
  • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо повязаних з організацією заходу.

Вимоги до тендерної пропозиції» представлені у доданому файлі: http://docs.google.com/document/d/1sgnRQeEPHpwXOQjSISDj07PjXzpCxO2-g6yRu4eGgAo/edit 

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту “Ukraine is the capital of great people” – надати підтримку для вчителів та шкільних психологів у форматі освітньої програми«Створення  безпечного середовище для дітей в умовах війни» в онлайн та офлайн форматі, що матиме терапевтичний ефект для учасників та їхніх учнів у майбутньому та допоможе вчителям здійснювати свою педагогічну діяльність дистанційно або в шкільному просторі за будь-яких обставин.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії;
  • інформацію про організацію (ФОП) та рекомендації від клієнтів;
  • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються івент агенції з досвідом  надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Тендер Івент агенція”. Дедлайн подачі: 23:00 17 липня 2022 року. 

Відповідь отримають усі кандидати. 

Прокрутити вгору