+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходу задля презентації курикулуму старшої профільної школи

Громадська організація “ГО ГЛОБАЛ” оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення (комплексного обслуговування заходу) в межах освітнього проєкту “Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula”. У рамках зазначеного проекту буде проведено освітній захід Презентація курикулуму старшої профільної школи. 

Мета заходу: зібрати представників органів влади, освітніх експертів, розробників держстандартів освіти, представників громад, журналістів, які спеціалізуються на темі освіти та усх зацікавлених у темі розвитку освіти, старшої профільної школи, НУШ задля презентації результатів річної роботи над концепцією, стратегією та курикуломом для старшої профільної школи України, а також планів з імплементації реформи старшої профільної школи.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг з організації та проведення освітнього заходу.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити:

  • Підготовку та технічний супровід заходу на 120-150 осіб 6 грудня з 9:00 до 18:00 у м. Києві.
  • Надання послуг технічного забезпечення заходу: пошук та оренда приміщення та необхідного обладнання 6 грудня.
  • Організація харчування для учасників заходу (2 каво-перерви та послуги кейтерингу (організація обіду та вечері, тобто закуски та напої на 120 – 150 осіб) та його обслуговування.
  • Організація прямої трансляції у Facebook та на платформі YouTube та синхронного перекладу з української на англійську заходу. 
  • Закріплення за ГО ГЛОБАЛ постійного менеджера на час проведення заходу.
  • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо повʼязаних з організацією заходу.

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (Юридичної особи або ФОП з відповідними КВЕДами та податковою системою (Організація не працює з ФОП на 1й чи 2й групі єдиного податку);
  • інформацію щодо попереднього досвіду проведення заходів та/або контакти клієнтів, які можуть дати рекомендації;
  • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються івент агенції з досвідом надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України.

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Конкурс на відбір Івент-агенції для проведення фінального заходу проєкту”.

Дедлайн подачі: 3 грудня 2023 року до 20:00. 

Відповідь отримають усі кандидати.

Прокрутити вгору