+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з розробки організаційних політик освітнього закладу

Громадська організація “ГО ГЛОБАЛ” оголошує конкурс пропозицій для пошуку команди досвідчених фахівців для роботи над політиками  освітнього закладу (Житомирського ліцею №25), бізнес-процесами та розбудовою мережі партнерських відносин. Команда буде працювати у межах освітнього проєкту “Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula for Lyceum №25 in Zhytomyr”.

Проєкт став можливим завдяки підтримці міжнародної організації FCA (Finn Church Aid Foundation). 

Мета конурсу: Відбір кваліфікованого підрядника для надання послуг з розробки організаційних політик освітнього закладу,  оптимізації бізнес-процесів та розбудови мережі партнерських відносин.

В результаті проєкту відібраний постачальник має розробити документ, в якому  будуть зазначені організаційні політики освітнього закладу, а саме:

  1. HR політика. Рекомендації HR-менеджера щодо найму працівників, вчителів та керівного персоналу.
  2. Навчання і розвиток команди. Створення навчальних програм для майбутньої підготовки вчителів та управлінського персоналу.
  3. Комунікаційна стратегія. 

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту “Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula for Lyceum #25 in Zhytomyr”: створити концепцію та стратегію ліцею та розробити в межах цієї концепції нові освітні програми з використанням кращих українських та світових практик і залученням локальних та міжнародних освітніх експертів.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП з вказанням КВЕДів та системи оподаткування);
  • опис попереднього досвіду (в довільній формі);
  • контакти попередніх клієнтів для отримання рекомендацій та/або письмові рекомендації;
  • цінову пропозицію.

До участі в конкурсі будуть допущені виключно кандидати, які мають релеватний досвід та успішні кейси зі створення організаційних політик, а також які надали всі необхідні документи для участі.

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Конкурс розробки організаційних політик Ліцею”

Дедлайн подачі: 15 вересня 2023 року до 20:00.

Важливо!
З особистих обставин  переможець не може укласти контракт.

Прокрутка до верху