+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Пошук підрядника з організаційного супроводу тренінгу в м. Київ

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в межах реалізації освітнього «Безпечне навчання в Україні. Школа, чутлива до психічного здоров’я» за фінансової підтримки Finn Church Aid,, оголошує тендер з вибору підрядника з організаційного супроводу тренінгу “Коли світ на межі змін: впровадження моделі школи, чутливої до психічного здоров’я” .

До участі у тендері запрошуються юридичні або фізичні особи-підприємці з підтвердженим досвідом роботи з організації заходів. 

У рамках проєкту переможець конкурсу повинен буде забезпечити своєчасне та якісне виконання завдань згідно наданого технічного завдання.

Місце проведення: м. Київ

Дати проведення: з 16 по 19 червня 2024 року.

До послуг з організації заходу входить: 

 • Розробка повного циклу організації логістики заходу (визначення та погодження оптимального варіанту поселення, харчування та логістики учасників заходу);
 • Організація приміщень для проведення занять;
 • Забезпечення приміщеннях для занять презентаційного обладнання;
 • Компенсація витрат на проїзд учасників тренінгу;
 • Вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути під час організації логістики учасників;
 • Комунікація  з організаторами заходу для забезпечення гармонійної роботи та досягнення спільних цілей;
 • Складання  звіту про витрати;
 • Оперативний кризовий менеджмент (у випадку непередбаченої ситуації  оперативне реагування та вирішення проблем для забезпечення безперебійного перебігу заходів).

Вимоги до учасників:

 • Бути зареєстрованим як ТОВ або ФОП на 3 групі єдиного податку, повинні бути відповідні КВЕДи для надання зазначених послуг (Організація не працює з ФОП на 1 та 2 групі єдиного податку), а також з платниками ПДВ.
 • Наявність мінімум 2-річного досвіду в наданні послуг з організації таборів подібного формату. Високий рівень комунікативних навичок.

Критеріями вибору переможця будуть:

 • досвід надання подібних послуг, відгуки та/або рекомендації клієнтів;
 • комплексний підхід;
 • вартість послуг.

Умови оплати:

до 70% вартості послуг можуть сплачуватися на умовах попередньої оплати після підписання відповідного Договору,  решта вартості послуг сплачуватиметься в строк до 10  робочих днів після підписання відповідного акту наданих послуг.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію до 18:00 год. 31 травня  2024 р.

Перелік документів, які необхідно подати для участі:

 1. Тендерну пропозицію заповнену згідно наданої форми та підписану відповідальною особою компанії. (Тендерна пропозиція);
 2. Розрахунок вартості послуг (комерційну пропозицію) згідно наданої форми заповнену та підписану відповідальною особою компанії (Комерційна пропозиція);
 3. Підтвердження компетенції у вигляді договорів та актів виконаних робіт на схожих проєктах/рекомендаційних листів/відгуків клієнтів тощо;
 4. Пакет реєстраційних документів. Для незалежних консультантів, що працюють як ФОП: Виписка з ЄДР та Витяг з реєстру платників єдиного податку. Важливо – у такого ФОПа повинні бути відповідні КВЕДи для надання зазначених послуг, крім того Організація не працює з ФОП на 1 та 2 групі єдиного податку.
 5. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN. 

Пропозицію можна подати такими способами: 

 1. Електронною пошту procurement@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер з організаційного супроводу тренінгу»;
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати як вхідна кореспонденція:
  м. Київ, Майдан Незалежності, 2.
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач:

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 1

+380 96 770 45 67 Довірена особа Сокол Яна

На конверті напишіть «Тендер з організаційного супроводу тренінгу». 

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим е-пошту.

До уваги учасників! 

 • Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся). 
 • До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник зазнав під час підготування пропозиції.
 • Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.
 • ГО “ГО ГЛОБАЛ” залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі.

У випадку запитань стосовно тендеру прохання адресувати їх на електронну пошту procurement@goglobal.com.ua та/або за телефоном +380 68 809 89 00

Прокрутити вгору