+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Посібник «Коли світ на межі змін: Школа чутлива до психічного здоров’я»

Друзі, радо представляємо вам посібник, на основі якого було створено наш тренінг «Коли світ на межі змін: Школа чутлива до психічного здоров’я».

Знаємо, що багато з вас хотіли потрапити на цей тренінг. Наразі у вас є можливість завантажити матеріали даної програми і використовувати їх у своїй роботі.

У посібнику ви можете ознайомитись з концепцією школи, чутливої до психічного здоров’я та отримаєте алгоритм її створення. Дізнаєтесь про принципи та компоненти піраміди психічного здоров’я.

Отримаєте інструменти для планування заходів щодо промоції психічного здоров’я у навчальних закладах. Навчитесь запроваджувати травма-інформований підхід у практику роботи школи, розвивати резильєнтності на уроках.
Дізнаєтесь про поширені психічні розлади та першу психологічну допомогу тощо.

Посібник був створений у плідній співпраці вчителів та дитячих психологів. Він базується на Концепція школи, чутливої до психічного здоров‘я, створеної MH4U.

Посібник «Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоровʼя» розроблений Громадською організацією «ГО ГЛОБАЛ» у межах проєкту гуманітарного реагування, що впроваджується в Україні міжнародною неурядовою організацією Finn Church Aid (FCA).

У цьому посібнику використано напрацювання проєкту «Психічне здоров’я для України», а саме, «Концепція школи, чутливої до психічного здоров’я», «Універсальний тренінг з психічного здоров’я» та «Медіагайд з психічного здоров’я». Ознайомитися із цими матеріалами можна за цим посиланням: www.mh4u.in.ua. Проект «Психічне здоровʼя для України» не несе відповідальності за зміст цього посібника.

Прокрутка до верху