+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Звіти

Звіт річної роботи GoGlobal 2023

2023 рік для GoGlobal став часом формування місії та основних напрямків, що визначили наш шлях та стратегію діяльності. Головне, для кого ми працюємо – це хлопці та дівчата, на юність яких випала повномасштабна війна. І які, не дивлячись на це, роблять все можливе для розвитку своїх громад, створюють освітні, культурні та технологічні проєкти, підтримують ЗСУ. Ми називаємо цих дітей Поколінням Перемоги. Вони наша найголовніша цінність. Навчати, мотивувати та підтримувати їх – наша головна ціль.

Звіт річної роботи GoGlobal 2022

Від самого початку російського вторгнення ми розуміли, що нашим першочерговим завданням є адаптація до нової реальності, щоб максимально підтримати українських вчителів та учнів. Ми побачили, що вчительська спільнота дійсно потребує психологічної та методичної підтримки. Тому ми розробили методичний посібник з викладання англійської мови у воєнний час, наповнений практичними порадами про те, як розпізнати ознаки стресу та як з ним справлятися далі.

Звіт річної роботи GoGlobal 2018–2019

2019 рік став особливим для GoGlobal (Global Office), адже цього року загальна кількість наших волонтерів перевищила 1 000 осіб. Ми дуже пишаємося тим, що всі ці 4 роки GoCamp був найбільшим освітнім проектом в Україні та одним з найбільших волонтерських проектів у Східній Європі.

Прокрутити вгору