+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Тендер з надання послуг з розробки та проведення спеціалізованого навчального курсу для вчителів з формування навичок створення навчального контенту

Громадська організація “ГО ГЛОБАЛ” оголошує тендер з надання послуг з розробки та проведення спеціалізованого навчального курсу для вчителів з формування навичок створення навчального контенту.  Курс спрямований на розробку навчальних матеріалів з ознайомлення та застосування інструментів для створення візуального навчального контенту з метою покращення досвіду навчання учнів.  

Курс буде розроблено у межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з громадською організацією “ГО ГЛОБАЛ”. 

Мета тендеру: вибір постачальника для надання послуг з розробки та проведення спеціалізованого курсу для вчителів з формування навичок створення навчального контенту та покращення їхніх можливостей роботи з цифровими інструментами.

В результаті тендеру відібраний постачальник має забезпечити: 

1. Розроблення комплексної програми 30-годинного навчального курсу, який включатиме наступні теми:

 • Основи графічного дизайну та використання підходів дизайн-мислення до створення навчальних матеріалів: створення презентації в деталях (оформлення, інфографіка: як робити чарти, діаграми, які види візуалізації під що підібрати; інтеграція відео та анімації в презентацію та приклади як не варто робити презентації), Google slides, Canva, Keynote; Як працювати з елементами брендингу в контексті презентацій;
 • Створення та пошук навчальних відео (reels, трейлерів, тощо);
 • Застосування інтерактивних опитувальників;
 • Приклади інтерактивних додатків та використання навчальних ігор у процесі навчання;
 • Авторське право та академічна доброчесність: що можна і не можна використовувати в презентації;
 • Корисні поради для створення цікавого контенту: де знаходити інфографіку, фото, ілюстрації, навчальні відео, комплекти іконок та як відрізнити хороші від поганих; які є бібліотеки та їх можливості; стікерпаки в Телеграм: як перетворити свою картинку в стікер; робота з мемами: як навчання розбавити гумором, інше.
 • Штучний Інтелект: ШІ для роботи вчителів – переваги та недоліки; ChatGPT: як згенерувати креативний план уроку та перевірити отриману інформацію на коректність; ШІ для учнів: академічна доброчесність;
 • Візуальний сторітеллінг;
 • Посилання на корисні ресурси для освітян: перелік та аналіз відкритих ресурсів для поліпшення знань і навичок (наприклад, відео курси по кольору і композиції, тощо). 

2. Створення та запис 16 відео уроків для самостійного опрацювання, а також тестів для самоаналізу та завдань для самостійної роботи до кожного з уроків. 

3. Розробка та проведення 8 онлайн воркшопів для 100 учасників  з експертами-кураторами в форматі “Перевернутого класу”. 

4. Завантаження всіх створених матеріалів, включно з програмою курсу, відео уроками, матеріалами для воркшопів та рекомендаціями для тренерів по використанню відео курсу  на навчальну онлайн-платформу для вільного доступу. 

Вимоги до навчальних матеріалів:

 • Обов’язкове графічне оформлення відео уроків, тестів та домашніх завдань згідно наданих рекомендацій.
 • Відсутність у курсі плагіату з інших джерел, а також використання матеріалів, що належать іншим авторам(-кам) без посилання на оригінальний текст. 
 • Внесення змін та оновлення розроблених матеріалів за результатами фідбеку учасників(-ць) курсу.

Щоб взяти участь у тендері, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • Перелік експертів, які братимуть участь у розробці матеріалу, та їхні резюме з вказанням кваліфікацій та досвіду розробок релевантних навчальних матеріалів, а також зазначити їхню роль у розробці курсу; 
 • приклади розробок навчальних курсів (в тому числі відео уроків);
 • бачення навчальної програми (навчального курсу) на основі викладеного ТЗ (сформулювати перелік тем, визначити кількість відведених годин, описати типи завдань на опрацювання матеріалу, інше);
 • інформацію про компанію та рекомендації від клієнтів;
 • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП) з зазначенням наявних КВЕДів та системи оподаткування (Організація не працює з ФОП на 1 та 2 групі єдиного податку).
 • Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.
 • Заповнену та підписану уповноваженою особою тендерну пропозицію (форма додається)
 • Заповнену і підписану уповноваженою особою цінову пропозицію (форма додається)

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію одним із наведених нижче способів. 

Увага! Дедлайн продовжено до 20:00 год 29 лютого 2024 р.

Пропозицію можна подати такими способами:

 • Електронною поштою procurement@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер. Digital Education Course.
 • Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати.
 • Новою поштою:

Отримувач: Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Представник отримувача: Сокол Яна, +38096 770 45 67, відділення №345 у м.Києві

На конверті або у темі листа вкажіть назву «Тендер. Digital education course». 

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим електронну пошту. 

Додаток 1. Тендерна пропозиція

Додаток 2. Цінова пропозиція

Результатом закриття тендерної пропозиції є підписання Договору про співпрацю з Переможцем впродовж 10 робочих днів, на підставі затвердження результатів Тендерним комітетом.

Тривалість залучення: лютий 2024-вересень 2024

У випадку запитань стосовно тендеру прохання адресувати їх на електронну пошту procurement@goglobal.com.ua

ГО ГЛОБАЛ – освітня фундація, яка займається формуванням соціального інтелекту, творчих та підприємницьких навичок у дітей та молоді України.

Наша мета  – допомогти поколінню Перемоги – дітям та молоді, яка зростає в умовах війни та вже бере участь у допомозі ЗСУ, відновити свої громади та відбудувати повоєнну країну, стати лідерами нової України. Для цього ми працюємо зі школярами, з молоддю, зі вчителями задля того, щоб нести наші цінності через них.

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Прокрутка до верху