+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Тендер з вибору постачальника послуг з координації розбудови потенціалу

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуги експерта із закупівель та логістики.

Місто: Київ

Період надання послуг: 18 місяці.

У рамках  тендеру № В-2023-1611-01 завдання для обраного Виконавця будуть наступні:

 1. Перегляд глобальних спільнот та планів щодо впровадження партнерів та близької роботи з технічними лідерами та партнерами для забезпечення скоординованої реалізації планів.
 2. Участь у плануванні зустрічей для координації збільшення потенціалу в рамках програми.
 3. Проведення оглядів, оцінки та фокус-груп для виявлення ключових прогалин стосовно потенціалу, зменшення ризиків та практики управління, обміну висновками та рекомендаціями з відповідними відділами та керівництвом країни.
 4. Підтримка розвитку, організації та проведення відповідних заходів, таких як заходи, пов’язані з партнерами та семінарами.
 5. Вибір короткотермінових консультантів відповідно до запитів партнерів; координація та адміністрування консультантів.
 6. Підтримка розробки плану побудови потенціалу під керівництвом заступника директора програми.
 7. Розробка ресурсів для створення потенціалу та використання інструментів для побудови потенціалу у тісній співпраці з технічними та галузевими лідерами.
 8. Проведення навчання для персоналу, сприяння навчанню та розробці ресурсів для створення потенціалу.
 9. Розробка та підтримка ефективних робочих відносин з відповідними зацікавленими сторонами, включаючи лідерів громад та інших партнерів з впровадження.
 10. Своєчасна підготовка та презентація щотижневих, щомісячних та щоквартальних планів щодо роботи та включення відгуків менеджерів.
 11. Реалізація інших активностей в межах проєкту.

Деталізація змісту завдань буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем конкурсу. На етапі затвердження кожного завдання та проєкту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Вимоги до виконавця:

 • Наявність мінімум 2-річного досвіду менеджменту;
 • Знаннями та використанням трендів у роботі з командою;
 • Обізнаність щодо основних тенденцій в сфері соціальних мереж;
 • Бути зареєстрованим як ФОП на 3 групі єдиного податку, повинні бути відповідні КВЕДи для надання зазначених послуг (Організація не працює з ФОП на 1 та 2 групі єдиного податку);

Якщо на момент подачі заявки учасник не є зареєстрованою фізичною-особою підприємцем, він має гарантувати свою готовність відкрити ФОП.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію до 23 листопада  2023р.

Просимо надати пропозицію, яка включатиме:

1. Заповнена та підписана форма заявки (форма).

2. Заповнена і підписана цінова пропозиція (форма).

3. Резюме.

4. Для ФОП: Витяг з ЄДР з переліком КВЕДів, або інший документ, в якому вказані КВЕДи;

5. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

Пропозицію можна подати такими способами: 

 1. Електронною пошту join@goglobal.com.ua скан пакет вище перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2023-1611-01»;
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати як вхідна кореспонденція: м. Київ, Майдан Незалежності, 2;
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м. Києві, отримувач:

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

 Україна, 01011, місто Київ, вул. Івана Мазепи, будинок 1.
+380 96 770 45 67 Довірена особа Сокол Яна

До уваги учасників! 

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся). 

До вартості конкурсної пропозиції не включаються витрати, які учасник зазнав під час підготування пропозиції.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування конкурсної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

ГО «ГО ГЛОБАЛ»  залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі.

Результатом закриття конкурсу не завжди є підписання Договору про співпрацю з Переможцем впродовж 10 робочих днів, на підставі затвердження результатів Тендерним комітетом.

Прокрутка до верху