Donate

400 000 гривень на освіту дітей: результати благодійного Pop-up Store

//400 000 гривень на освіту дітей: результати благодійного Pop-up Store
oo

Завдяки благодійному розпродажу одягу із колекцій провідних українських дизайнерів команді GoGlobal спільно з  Дарією Шаповаловою, Kyiv Fashion Institute та modnaKasta вдалося зібрати 400 000 гривень. Це перший в Україні повномасштабний формат, коли сфера модного бізнесу об’єдналася задля благодійності на навчання дітей іноземних мов.

Усі зібрані кошти підуть на організацію мовних таборів GoCamp, де міжнародні волонтери зі всього світу вчитимуть школярів англійської, німецької та французької мов, а також навикам, необхідним для щасливого життя у 21 століття (критичне мислення, лідерство, толерантність …).

Вже вдруге Дарія Шаповалова та команда Kyiv Fashion Institute спільно з громадською ініціативою GoGlobal провели благодійний Pop-up Store, під час якого речі від понад 50 відомих українських дизайнерів можна було придбати за помірними цінами і тим самим підтримати мовний проект GoCamp.  До розпродажу приєдналися і відомі київські модниці, які надали для pop-up store особистий одяг із колекцій відомих світових дизайнерів.
llПерша хвиля розпродажу, яка з 31 серпня по 3 вересня проходила у приміщенні ЦУМу в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, залучила рекордну кількість представників української модної індустрії і продовжилася в режимі онлайн в інтернет-магазині modnaKasta, який зголосився підтримати благодійний проект. Завдяки онлайн розпродажу тисячі українців абсолютно з різних регіонів України оновили свій гардероб та підтримали освітні зміни в Україні. Зібрані 400 000 гривень підуть на організацію шкільних мовних таборів GoCamp із залученням іноземних волонтерів.

11

Я дуже рада, що ми змогли вийти на новий рівень з проектом #FashionCharityPopUpStore і вперше зробити його з modnaKasta. Чудово, що ми стали першопрохідцями в онлайн-благодійності. Другий #FashionCharityPopUpStore зібрав 400 000 гривень, а це вже на 120 тисяч більше першого. У цьому році ми зробимо ще одну онлайн-акцію з modnaKasta та ще один захід офлайн. Для мене особисто дуже важливо підтримувати ГО GoGlobal, адже я вірю, що якщо ще одне покоління українських дітей вивчить англійську, це може вплинути на майбутнє країни,
– розповідає Дарія Шаповалова, засновник освітнього проекту Kiev Fashion Institute.

q

Під час чотириденного розпродажу pop-up store отримав велику кількість замовлень з усієї України  з пропозиціями приїхати в інші міста, тому ми звернулися до  інтернет-магазину modnaKasta, разом із якими зробили перший в Україні благодійний розпродаж онлайн. Для того, щоб придбати речі від відомих українських дизайнерів більше не потрібно їхати до Києва, адже покупку можна зробити з будь-якого куточка України. Це зняло всі обмеження. Після першої хвилі акції ми отримали чудові результати та значну кількість дзвінків від дизайнерів, які хочуть приєднатися до проекту. Саме тому ми вирішили продовжити та зробити другу хвилю розпродажу онлайн,
– поділилася Оксана Нечипоренко, директор ГО Global Office.

Друга і вже остання хвиля акції розпочнеться за декілька тижнів в Інтернет-магазині modnaKasta, тож у всіх бажаючих ще є можливість приєднатися до розпродажу, зробивши одночасно приємну і корисну покупку.

pp
GoCamp – це всеукраїнський проект пришкільних таборів із залученням іноземних волонтерів зі всього світу, які іноземними мовами навчають дітей критичному мисленню, основам громадянської освіти, здорового способу життя та толерантності. У 2017 році участь у проекті взяли близько 60 000 школярів по всій Україні.

Автор фото: Юрій Шевченко