2 березня 2017 року Президент України разом із дружиною вручили сертифікат на виплату стипендій вчителям англійської мови за участь у проекті «Вчителі англійської мови – агенти змін».
Проект професійного розвитку вчителів англійської мови, який був реалізований громадською ініціативою GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні у 2016 році, став першим кроком у підвищенні рівня викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах.
Протягом вересня-грудня 2016 року 65 нових тренерів провели 40-годинний тренінг для своїх колег у різних регіонах України, завдяки яким більше 1 000 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів оволоділи новими сучасними навичками викладання англійської мови як іноземної, а 50 000 учнів відтепер будуть навчатися за сучасною методикою.
Під час церемонії вручення сертифікату на на виплату стипендій вчителям-тренерам від Благодійного Фонду Петра Порошенка на суму 556 400 грн. Президент зазначив, що ця подія – яскраве свідчення, що ініціатива зробити 2016 рік Роком англійської мови, дала можливість побачити найкращих агентів – агентів змін.
Ми впевнені, що ця символічна подія – у вигляді підтримки вчителів – лише перший крок, адже незважаючи на завершення 2016 року – Року англійської мови, ініціатива навчання іноземної мови по всій Україні буде продовжена,
– прокоментував Президент України Петро Порошенко.
Також він подякував ініціативі GoGlobal, Британській Раді і волонтерам, які приїхали в Україну з-за кордону для того, щоб безкоштовно навчати українських дітей англійській мові.
Під час заходу дружина Президента Марина Порошенко привітала всіх з успішною реалізацією програми «Вчителі англійської мови – агенти змін» та зазначила, що головна цінність українських «агентів змін» – це нові методики і підходи до навчання, які нарешті дозволять відмовитись від застарілих методів викладання в українських школах, адже знання англійської – вже не данина моді, а реальна необхідність.
Зі свого боку Тетяна Матвієнко, вчитель англійської мови з міста Цюрупінськ Херсонської області зазначила:
Проект повністю змінив ставлення вчителів до процесу навчання іноземній мові дітей. Це стало початком до змін – але не тільки вчителів, а й дітей, які зараз мають можливість отримати більш сучасну та якісну освіту.