Donate

CЕО великих компаній волонтерять в українських школах

//CЕО великих компаній волонтерять в українських школах
NKL_4892 (1)

Громадська ініціатива GoGlobal вперше в Україні впровадила світову тенденцію системного залучення ТОП-менеджменту провідних компаній, а також їхніх команд до волонтерства в освітньо-культурному проекті.

Завдяки нашим партнерам, які цього року стали волонтерами програми та поїхали в різні школи ділитися своїм неабияким досвідом, школярі GoCamp вчалися не лише іноземним мовам, але й іншим корисним навичкам. Як-от фінансовій грамотності, наприклад, секретам ведення успішного бізнесу, підприємницькій діяльності, правилам здорового способу харчування, мистецтву та креативності.

17 вересня учні Загальноосвітньої школи I-III ступенів №232 зустрілись з екс-президентом Kyivstar Петром Чернишовим. Говорили про важливість вивчення англійської мови та основні складові успіху.

111

У рамках таборів GoCamp за методологією, спільно розробленою з Kyivstar , наші волонтери навчають українських школярів проектному та підприємницькому мисленню, а також допомагають створювати власні мобільні додатки.

Разом із Kyivstar ми впроваджуємо навчальну програму, направлену на розвиток у дітей підприємницького мислення, та вже випробували ії в 75 українських школах України.

Окрім того, команда Kyivstar забезпечила іноземних волонтерів мобільним зв’язком на території України та неодноразово волонтерила в наших школах.

Фото 2

Ще одним найбільшим партнером GoCamp цього року стала американська компанія Snapchat. Спільно ми розробили методологію, яка покликана розвивати креативне мислення та доводити, що мистецтво є творчим способом висловлювати свої думки та емоції.  Протягом літа ми провели Snapchat GoCamp в 15 українських школах Київської та Одеської областей, де волонтерили представники української філії компанії та нагадували українським підліткам, що все, що вони можуть собі уявити – реальне. Достатньо лише працювати над цим та вірити в себе!

За три роки існування GoCamp став найбільшою волонтерсько-освітньою програмою у Східній Європі, залучивши до роботи у школах майже тисячу іноземців. Цього літа до них вперше долучилися CEO провідних українських та міжнародних компаній, представники бізнес-асоціацій.

3

Співробітники Danone Україна волонтерили у 12 школах таких міст, як Кременчук, Херсон, Вишгород, Вишневе та Київ, а також сіл Тарасівка та Музичі.

Працівниками компанії провели заняття для понад 700 дітей, на яких у формі гри розповідали про принципи здорового харчування, безпеку літом та сортування сміття. Вже вдруге вони провели місяць волонтерства (щорічна традиція всіх представництв Danone по всьому світу) саме у пришкільних таборах GoCamp.

4 (1)

Команда української філії ING Bank в рамках таборів GoCamp вирішили поділитися зі школярами не просто теорією, а власним багаторічним досвідом роботи з грошима. Вони розповідали школярам як управляти фінансами, як правильно витрачати, заощаджувати та формувати сімейний бюджет, адже цього майже не вчать у школах.

Ми вдячні кожному, хто робить проект GoCamp ще цікавішим та кориснішим, адже навчання давно вже має відійти від системи запам’ятовування теорії, а досвідом та прикладами відкривати для дітей новий цікавий світ.