Donate

Dream big: GoCamp підтвердив статус найбільшої волонтерської програми в Східній Європі

//Dream big: GoCamp підтвердив статус найбільшої волонтерської програми в Східній Європі
GoCamp

В Україні значно покращився рівень володіння англійською мовою. Про це свідчать свіжі результати найбільшого в світі рейтингу з опанування іноземної мови EF English Proficiency Index. Прогрес у володінні англійської мови країна змогла продемонструвати в тому числі завдяки діяльності ініціативи GoGlobal, яка організувала найбільшу волонтерсько-освітню програму в Східній Європі — GoCamp.

 

Тільки за останні три роки ініціатива залучила майже тисячу іноземців з 78 країн світу до популяризації англійської мови в Україні. Понад 144 000 учнів школярів покращили рівень володіння англійською мовою, а також здобули необхідні сучасні навички та знання. Проект має підтримку та довіру успішних українців, міністрів, послів, бізнесменів та громадських діячів.

 

“Ми вже на 43 місці в світі та на 27-му серед світових столиць. Щиро вірю в те, що GoGlobal, а саме сотні міжнародних волонтерів, тисячі вчителів, які пройшли тренінги і сотні тисяч дітей, які подолали мовні та культурні бар’єри, допомогли Україні стати більш англомовною! Плануємо навчити 1 млн українських школярів без остраху долати мовні бар’єри та говорити зі світом спільною мовою — англійською. Україна неодмінно має увійти до десятки країн із високим рівнемзнання англійської в найближчому майбутньому”, — каже директор громадської ініціативи GoGlobal Оксана Нечипоренко.

 

Нагадаємо, восьме видання “Індекс EF EPI” уклала компанія Education First. Рейтинг містить дані 88 країн і регіонів світу тарозраховується на базі результатів стандартизованого тесту з англійської мови. Тестування залучило більше 1 300 000 учасників з різних країн світу.

Топові сходинки індексу очолюють такі країни як Швеція, Нідерланди та Сінгапур, жителі яких демонструють найкращі знання з іноземної мови не один рік поспіль.

 

“Варто розуміти, цей індекс — порівняльний. Тобто місце в рейтингу залежить від кількості країн, числа учасників тестування й якості підготовки кожного окремого представника. Якщо Норвегія чи Данія
посідають одні з найвищих сходинок, то це свідчить, що рівень підготовки їхніх представників високий в порівнянні з іншими країнами. Втім зовсім не означає, що країни з гіршими показниками не показують прогресу в вивченні англійської. До прикладу, Україна декілька останніх років має позитивну динаміку вопануванні англійської мови, але в порівнянні з країнами Скандинавії, прогрес не такий значний. Тому стрибнути на чотири позначки в такому рейтингу — це визначний успіх”, — резюмує EF English Proficiency Index менеджер освітніх програм GoGlobal Любов Залюбовська.

 

Україна посіла 43-тє місце, що на чотири позначки вище, ніж минулого року. Київ опинився на 27-му місці серед світових столиць. Цьогоріч українці змогли вийти з групи країн із низьким рівнем володіння англійською та приєднатись до країн із середнім рівнем знання іноземної мови.

За детальнішою інформацією: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596