Donate

Футбольна команда GoCamp зіграла товариський матч із журналістами

//Футбольна команда GoCamp зіграла товариський матч із журналістами
pp

16 червня на території НТК ім.Баннікова відбувся товариський футбольний матч за участі волонтерів та організаторів проекту GoCamp, а також команди телеканалу Футбол. Гра завершилась з рахунком 4:3 на користь команди журналістів.

4_1

Матч відбувся в рамках одного із чотирьох основних напрямків навчання у пришкільних таборах GoCamp — Sport&Health. Цей напрямок обрали більшість шкіл-учасниць проекту, тому поряд із основами громадянської освіти, толерантності та лідерства, у таборах GoCamp популяризується здоровий спосіб життя, а діти максимум часу проводять на спортивних майданчиках, ходять у походи в гори та разом з волонтером подорожують Україною.

2

Іноземні волонтери вирішили взяти участь у футбольному матчі, аби показати школярам, що активний та здоровий спосіб життя — це класно. За нашу інтернаціональну команду грають волонтери зі Швеції, США, Єгипту, Азербайджану та Бразилії, їхні учні прийшли на матч, аби їх підтримати, і це ще раз підтверджує, що для спорту не існує жодних бар’єрів,
— ділиться враженнями директор Global Office Оксана Нечипоренко.

3Нагадаємо, що протягом 2017 року ГО Global Office планує залучити 600 іноземних волонтерів зі 140 країн світу, які працюватимуть із 60 000 українських школярів в рамках пришкільних таборів GoCamp. Наразі майже 400 волонтерів вже працюють у школах по всій країні.

1

4