Donate

GoCamp Afterschool: Школярі розробили проекти, які покращать екосистему Києва

//GoCamp Afterschool: Школярі розробили проекти, які покращать екосистему Києва
o

26 квітня у Києві підведуть підсумки GoCamp Afterschool — першого в Україні інноваційного проекту позакласного навчання із залученням іноземних волонтерів. Під час заходу школярі-учасники Afterschool спільно з іноземними волонтерами презентуватимуть власні екологічні проекти, які покращують екосистему міста Києва та Київської області.  

Нагадаємо, що пілотний проект GoCamp Afterschool стартував наприкінці березня у Києві та Київській області як альтернатива звичайним шкільним “продльонкам”. В рамках проекту іноземні волонтери за допомогою інноваційних інтерактивних методик викладання навчали учнів 22 шкіл критичному мисленню, толерантності, основ громадянської освіти та лідерства, а також, як на практиці застосовувати знання, отримані в класі.

GoCamp Afterschool ініціювали ГО Global Office спільно з Міністерством освіти і науки України, базуючись на успішному досвіді програм позашкільного навчання у США та Фінляндії.

Підведення підсумків проекту відбудеться у форматі освітньої конференції у приміщенні НВК № 167 за адресою просп. Возз’єднання 12В. З 11.30 до 15.00 проходитиме презентація учнівських екологічних проектів; на 15.00 заплановано урочисте закриття GoCamp Afterschool та вручення сертифікатів учасникам.

За додатковою інформацією:
Тетяна Кириленко, 050 97 93 596.