Donate

GoEast: Ми стартуємо наш #ХідНаСхід

//GoEast: Ми стартуємо наш #ХідНаСхід
ol

Донбас міняється. Міняються його жителі. #GoEast – ініціатива, спрямована на розвиток та підтримку громадських проектів та спільнот на Сході України. У регіоні діють суспільні проекти, голос громадськості звучить гучніше, створюються потужні старт-апи, сили багатьох українців по обидва берега Дніпра направлені на розбудову миру на Донбасі. Втім нам відверто бракує спільноти, об’єднаної цінностями.

Ми, команда ГО Global Office, вбачаємо свою мету в посиленні інституційної та комунікаційної спроможності громадських проектів на Сході країни та в допомозі молодому поколінню здобути сучасні навички задля інтегрованої України. Наша команда наразі здійснює поїздки задля виявлення потреб місцевих представників громадського сектору та співпрацю з ними, а також ми формуємо освітню програму обміну студентів між університетами у різних регіонах України.

ГО Global Office втілює проекти на Сході від початку своєї діяльності. У серпні 2016 р. у Маріуполі почав функціонувати ЦНАП, в реалізацію якого команда доклала багато зусиль. Другий рік поспіль команда організовує GoCamp East за участі іноземних волонтерів – виїзні мовні табори для дітей, які проживають біля лінії зіткнення. Влітку 2017 за ініціативи Global Office іноземні волонтери поїхали у школи Донецької та Луганської областей, аби вчити дітей англійської та відкрити для них іншу культуру. Також влітку проведено два масштабні Форуми для близько трьохсот студентів (у тому числі з переміщених ВНЗ), де вони розробили 30 проектів для розвитку Сходу України.

Системне інформування про проекти ініціативи та про позитивні зміни на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей вестиметься на цій сторінці.

Нам вдасться сформувати простір спільних цінностей, якщо ви також приєднаєтесь. Якщо ви знаєте пульс свого міста і про успішні його ініціативи — поділіться цією інформацією з нами: join@goeast.com.ua.