Donate

GoEast: У Сєвєродонецьку відбувся форум громадських активістів

//GoEast: У Сєвєродонецьку відбувся форум громадських активістів
33

Команда GoEast продовжує працювати з активістами Донецької та Луганської областей. Так, 10 та 11 листопада відбувся практичний Форум у Сєвєродонецьку “Життя проекту: від ідеї до реалізації” про те, як розвивати та комунікувати соціальні проекти.

Захід відвідали 20 громадських активістів із 6 міст і сіл Луганської області. Учасники не лише навчались, а й презентували свої ідеї. Так, у Сватово планується запуск гірськолижного курорту, у Щасті відкриється спеціалізований інклюзивний центр для дітей та молоді, а в Сєвєродонецьку – краудфандинговий майданчик.

11

Одним із важливих показників успіху Форуму є те, що люди приїжджають з інших міст і сіл. Наприклад, 120 кілометрів із селища Євсуг – це дійсно велика мотивація. Та форум є лише першим кроком у нашій співпраці з громадськими організаціями Сходу. Найважливіше, щоб протягом наступних місяців активісти мали бажання отримувати менторську підтримку та консультації від нашої команди,
– розповідає Світлана Колодій, керівник ініціативи GoEast.

Учасники також обмінялись досвідом діяльності у громадському секторі. Представники Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Горького приїхали зі Старобільська, аби розповісти про успішні кампанії в соціальних медіа. А співзасновник Кризового медіа центру “Сіверський Донець” Олег Невениця проконсультував як своєю діяльністю зацікавити місцеві ЗМІ.

12

Перший форум подібного формату ми проводили в Донецькій області і нам було цікаво дізнатися, чи різниться активізм у сусідніх регіонах і на що є найбільший запит. Захід показав, що Луганщина потребує інклюзивних та культурних проектів, є багато неосвоєних ресурсів і чимало можливостей, і насамперед – у невеличких містах та селищах, як-от Золоте, Євсуг тощо,
– підсумовує Юлія Федотовських, проектний менеджер ініціативи GoEast.

13

Аби ідеї не були намарно пропрацьовані, команда GoEast закликає представників регіональних ініціатив записуватися на консультацію та менторську підтримку – join@goeast.com.ua.

poloska

GoEast – це ініціатива ГО Global Office, спрямована на розвиток та підтримку громадських проектів та спільнот на Сході України.

#goeast #хіднасхід