Donate

GoGlobal презентує найбільшу у Східній Європі освітню програму

//GoGlobal презентує найбільшу у Східній Європі освітню програму
ва

Де і коли: 23 лютого о 18:30, в Media Hub (Суворова, 4/6, вхід із двору)
Формат: Дружня вечеря
Хто: Директор Global Office Оксана Нечипоренко та команда GoGlobal, волонтери програми GoCamp, представники медіа

Коротко про проект: GoCamp, а також GoCamp Afterschool – освітньо-культурні програми, які сприяють вивченню школярами англійської, французької та німецької мов. Під час літніх таборів GoCamp та позакласної програми GoCamp Afterschool з дітьми працюють їхні вчителі, яким допомагають іноземні волонтери зі всього світу. Програма табору, окрім тімбілдінгу та позашкільного дозвілля, включає уроки щодо науки, технологій, інженерії, мистецтва, математики, основ громадянської освіти, лідерства та кар`єри, спорту та здорового способу життя.

GoCamp все більше поєднує Україну з цілим світом.

Усього лиш протягом двох років GoCamp об`єднав більше 69 000 українських школярів та сотні іноземних волонтерів з десятків країн.

Чому ми презентуємо саме зараз: Програма GoCamp Afterschool стартує 24 лютого і проходитиме у школах по всій Україні протягом трьох наступних тижнів. В рамках GoCamp Afterschool після уроків учні матимуть змогу комунікувати іноземною мовою із волонтером та своїми однолітками, працюючи над реалізацією проектів та завдань.

Чому Вам варто відвідати захід: Це можливість дізнатись більше про програму GoCamp, поспілкувавшись з організаторами та іноземними волонтерами.

Реєстрація: goo.gl/zGoQMm
Детальніша інформація: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.

 

Welcome journalists