Donate

Іноземці у центрі Києва створили масштабну карту світу

//Іноземці у центрі Києва створили масштабну карту світу
_DSC3946

Сотні іноземців із 50 країн світу, які приїхали волонтерити в сільських школах GoCamp, створили на Майдані біля Стели величезну мапу – на кожній країні знаходиться унікальний посил від її представників. Цей арт-об’єкт став символом того, Україна відкрита до всього світу і вдячна волонтерам GoCamp, які роблять неоціненний вклад в нашу країну. Так, за 4 роки близько 1000 волонтерів з усього світу працювали з українськими школярами.

GoCamp – це найбільша волонтерська ініціатива у Східній Європі, яка покликана змінити життя українських дітей: волонтери з різних країн світу їдуть у найвіддаленіші куточки України, аби навчити дітей долати мовні ба’єри та мотивувати школярів вірити у власні сили.

“Програма починалась зі ста волонтерів, а наразі об’єднує тисячі іноземців з усієї планети, які промотують Україну на різних континентах світу та заохочують їхати в серце Європи. Кожний третій іноземець повертається волонтерити в Україну другий, третій, четвертий раз, допомагаючи українським школярам здобувати навички 21 століття”, — наголосив співзасновник громадської організації “Global Office” та народний депутат України Мустафа Найєм під час відкриття проекту.

_DSC3272
Іноземних волонтерів в центрі Києва також привітали тимчасово повірена у справах США Крістіна А. Квін, аташе з питань співробітництва в галузі французької мови посольства Франції Фабріс Пето та директор з викладання Британської ради Кристофер Холмс.

Загалом, 14 послів сприяють запрошенню іноземних волонтерів з різних куточків світу впроваджувати ключову місію GoCamp — сформувати покоління лідерів.

“Побудувати сильну та впізнавану в різних куточках світу волонтерсько-освітню програму GoCamp було б неможливо без підтримки потужних дипломатичних структур. Наша спільна місія, аби в кожному маленькому українському містечку чи селі були діти-випускники GoCamp, які говорять зі світом однією мовою та розбудовують успішну Україну”,  – зауважила директор громадської організації “Global Office” Оксани Нечипоренко.

З 9 червня по 21 червня іноземці будуть волонтерити у міських та сільських школах по всій Україні, мотивуватимуть дітей ламати мовні бар’єри, вчитись думати критично та креативно, бути толерантними і спілкуватися у багатокультурному середовищі. Допоможуть волонтерам адаптуватись на місцям українські вчителі за підтримки Міністерства освіти на науки України.

Педагоги у співпраці з волонтерами впроваджуватимуть інноваційні методики викладання іноземних мов та заохочуватимуть дітей пізнавати світ.

_DSC4067

“Коли ми разом ініціювали створення GoCamp, то розуміли, що мовні табори це не мета, а спосіб вивчення мови. І це дійсно має величезне значення для сучасної України, адже англійська — це мова бізнесу і інновацій, які є невід’ємною частиною розвитку нашої держави. У 2016 році участь у пілотному проекті GoCamp взяли участь 9 000 дітей із 126 шкіл з усієї України. Сьогодні ці цифри здаються краплею в морі, але згодом ми говоритимемо про ціле покоління, яке виховала програма GoCamp”, — розказав заступник міністра освіти на науки України Вадим Карандій.

Програму GoCamp підтримують також дві великі українські компанії: оператор мобільного зв’язку “Київстар” та агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт”. Компанії будуть впроваджувати унікальні навчальні методики для дітей по розвитку підприємницького хисту та підвищенню громадянської свідомості серед школярів відповідно.

“Для нас дуже важливо давати школярам можливість опанувати навички 21 століття, навчитися критичному мисленню та основам лідерства, дізнатися, як використовувати діджитал-інструменти для отримання нових знань. Київстар володіє таким ресурсом — і технологічним, і експертним, тому вже 3 роки поспіль підтримує проект GoCamp. Цього року Київстар разом із GoGlobal планують навчити студентів GoCamp інноваційній та підприємницькій культурі. Розвиток освіти — один з пріоритетів нашої компанії. Ми це вважаємо інвестиціями в майбутнє України — зазначив президент компанії Київстар Олександр Комаров.

_DSC3535
“МХП — це соціально відповідальний бізнес, тому для нас важливо підтримувати волонтерські ініціативи. Волонтери в парі з українськими вчителями допоможуть дітям у віддалених селах вчитись глобально мислити, не боятись говорити іноземною мовою, ставити більш свідомими та активними мешканцями своїх громад. Наша компанія і надалі працюватиме в напрямках, спрямованих на розвиток молодого прогресивного покоління”, — підкреслила керівник відділу корпоративної соціальної відповідальності МХП Вікторія Нагірняк.

Захід відбувся за підтримки Міністерства молоді і спорту в Україні.

“GoCamp”— це більше, ніж вивчення мов. Це проект, що об’єднує навколо себе активну молодь України та інших країн, сприяє її інтеграції й міжнаціональному обміну досвідом, формує ціннісні орієнтири молоді, зокрема почуття національної самосвідомості, толерантності та активної громадянської позиції”, — підсумував заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Вже наступного тижня волонтери роз’їдуться в сотні шкіл по всіх областях Україні, де на них вже чекатимуть вчителі, школярі та приймаючі родини. Журналісти можуть звертатись за додатковою інформацію про перебіг волонтерства в певному місті чи селі за контактним номером — 096 466 92 10, піар-менеджер GoGlobal Ольга Юр’єва.

_DSC3772