Donate

Критичному мисленню школярів бути: 400 вчителів англійської мови отримають нові методики викладання

//Критичному мисленню школярів бути: 400 вчителів англійської мови отримають нові методики викладання
op
Наприкінці квітня 400 вчителів англійської мови з усієї України зберуться під Києвом, аби опанувати нову інтерактивну методику викладання іноземної та навчитись організовувати літній мовний табір GoCamp у своїх школах. 
На них чекають три кількаденні сесії тренінгів, воркшопів, семінарів із методології викладання, а також освітній нетворкінг. Організатори заходу – ГО “Глобал Офіс” спільно із Посольством США в Україні.
Після тренінгу вчителі будуть в змозі розробити програми, які через вивчення іноземної мови розвиватимуть в учнях навички та компетенції, необхідні для сучасної успішної особистості 21 століття: критичне мислення, толерантність, розуміння основ громадянської освіти та здорового способу життя. Навчання проходитиме в рамках програми пришкільних мовних таборів із залученням іноземного волонтера GoCamp-2018.
Участь у тренінгах візьмуть освітяни, чиї школи вперше долучились до програми. Вони увійдуть до спільноти шкіл-учасниць GoCamp, яка цього літа вже втретє проходитиме в Україні. Таким чином, кількість навчальних закладів, що мають доступ до новітньої методики викладання іноземних мов, перевищить тисячу!
Запрошуємо представників ЗМІ на відкриття тренінгів (20 квітня, 11.00) та урочисте вручення сертифікатів (30 квітня, 12.00). Місце проведення: м.Ірпінь, вул.Северинівська, 118А (конференц-хол “Ірпінь”).
 
Як це зазвичай відбувається – відео.
За додатковою інформацією:
Тетяна Кириленко, 050 97 93 596.