Donate

Лише 4 дні, щоб обрати сучасний підручник англійської для школярів

//Лише 4 дні, щоб обрати сучасний підручник англійської для школярів
op

З 14 по 17 травня відкрите голосування за новий сучасний комплекс для вивчення англійської мови, розроблений видавництвом “Ранок” спільно з GoGlobal.

Громадська ініціатива GoGlobal почала співпрацю з видавництвом “Ранок” – лідером українського ринку навчальної, методичної та дитячої літератури.  Результатом спільної роботи стане сучасний навчальний комплекс для вивчення англійської мови Start Up! для першого класу.

Експерти ініціативи готують ресурсний пакет для підручника видавництва “Ранок”, в якому будуть зібрані історії, безліч інтерактивних активностей, вправи для відпрацювання вимови, чанти та ігри, що можуть бути використані як спільно з підручником, так і окремо. Окрім цього, комплекс включатиме й зручну та зрозумілу книгу для вчителя з деталізованими покроковими інструкціями.

Завдяки іноземним волонтерам GoCamp українське видавництво вперше отримає доступ до міжнародної експертизи, адже до редагування текстів підключені носії мови, британці, які слідують, щоб мова підручника була “живою” та сучасною.

Як і для ініціативи GoGlobal, так і для українського видавництва цей проект спільної роботи стане важливим етапом у розвитку і першим кейсом, коли бізнес виявив бажання системно фінансово підтримувати громадську організацію. Натомість, залучення розробленої експертизи та досвід іноземних волонтерів покращить контент навчального комплексу для першачків Нової української школи.

Цього року 9 підручників, серед яких і підручник Start Up! видавництва “Ранок”, пройшли комісію та допущені до конкурсу. Саме він визначить кількість примірників, які ввійдуть в українські школи вже у вересні.

Тож рішення за вами! Голосування за підручники буде відбуватися з 14 по 18 травня. Чим більше шкіл обере Start Up!, тим більше шансів, що саме у ваші школи надійдуть нові навчальні матеріали з сучасним контентом та корисними підказками як для дітей, так і для вчителів.

Як бонус, видавництво “Ранок” пропонує всім школам, які віддадуть свої голоси за підручник Start Up!, ще й чудові знижки на робочі зошити та БЕЗКОШТОВНО книги для вчителів!

Тож не втрачайте можливість – голосуйте вже зараз за ефективне навчання ваших дітей!

Детальніше: https://www.ranok.com.ua/English-1kl.html

 

34