Donate

“Мамо, це фантастика!”: найбільша волонтерська програма Східної Європи запустила приватні літні англомовні табори

//“Мамо, це фантастика!”: найбільша волонтерська програма Східної Європи запустила приватні літні англомовні табори
3I3G0255

Команда GoCamp, наймасштабнішого та найвпізнаванішого проекту із залучення іноземних волонтерів, цього літа вперше організує комерційні літні англомовні табори. Кемпи відбудуться з 11 по 24 серпня й розраховані для дітей віком 8-16 років.

Нагадаємо, за три роки організатори проекту вдалось привезти в Україну 800 волонтерів із 67 країн світу, які змотивували близько 144 000 школярів подолати страх перед вивченням іноземних мов та мотивували відкривати для себе глобальний світ можливостей.

3I3G0133

Чим GoCamp відрізняється від інших англомовних таборів?

Діти “прокачають” англійську мову з іноземними волонтерами та опиняться в мультикультурному середовищі, аби дізнатись з “перших вуст” більше про нові країни, традиції та різноманітні культуру.

Крім вивчення іноземної мови, школяри також розвиватимуть навички командної взаємодії, вчитимуться критичному лідерству та працюватимуть над створенням невеликих проектів.

Для кожної вікової категорії дітей передбачені спеціально розроблені програми:

  • Діти 8-10 років знайомитимуться зі світом тварин за законами, за якими тварини адаптуються до навколишнього середовища та експериментуватимуть
  • Діти 11-13 років візьмуть участь в створенні креативних проектів, опанують основи стріт-арту та створення відео-історій
  • Діти 14-16 років розвиватимуть підприємницький хист і навіть працюватимуть над розробкою мобільних додатків!

3I3G0112

Які умови перебування дитини в таборі?    

  • Кемпи будуть проходити в екологічно зеленій зоні під Києвом на території дитячого оздоровчого центру з цілодобовою охороною.
  • Передбачена чимала кількість активностей і спортивних ігор на свіжому повітрі
  • Забезпечені всі безпекові умови проведення кемпів: табори цілодобово охороняються, наявна система протипожежної безпеки та працюють кваліфіковані лікарі
  • На дітей чекатиме смачне та здорове харчування, розроблене Клінікою дієтології Самойленко.

3I3G0255

Чому ви робите добру справу, придбавши поїздку в GoCamp?

Придбавши GoCamp для своєї дитини, ви забезпечуєте фінансово проведення кемпів для українських школярів, які живуть у віддалених селах і мріють про вивчення іноземних мов.

Адже щоліта ми БЕЗКОШТОВНО проводимо пришкільні мовні табори GoCamp. Сотні волонтерів з різних куточків світу приїжджають у віддалені українські села, щоб розказати про свою культуру та допомогти школярам сміливо заговорити іноземною мовою. Досить часто вчителі та діти в селах вперше бачать іноземця, тому для них проект GoCamp стає зв’язком зі світом глобальних можливостей.

Відкриваємо світ разом! Реєструйтесь https://kids.gocamps.com.ua/

3I3G0005