Donate

MUST HAVE серпня: найкрутіший міжнародний нетворкінг з іноземцями

//MUST HAVE серпня: найкрутіший міжнародний нетворкінг з іноземцями
_DSC9534

Понад 150 іноземних волонтерів з 70 країн світу зберуться під Києвом перед тим, як роз’їхатись в серпневі літні табори GoCamp по всій країні, переважно у віддалені села та міста. Іноземці з усього світу прилітають до України четвертий рік поспіль (за власний кошт!), аби мотивувати школярів вчити іноземні мови та власним прикладом показувати, що будь-які бар’єри умовні. 

Вперше за історію програми GoCamp, організатори дитячих таборів запрошують блогерів та журналістів на нетворкінг з іноземними волонтерами! Обіцяємо багато інтернаціональних страв, розваг та спілкування з іноземцями. До речі, волонтери також будуть презентують власні країни та культури!

Запрошуємо Вас відвідати міжнародний нетворкінг з участі волонтерів та партнерів GoCamp

Дата та час: 9 серпня 2019 з 18:30 до 22:00 (вечір п’ятниці)

Місце проведення: Київська область, м. Козин, база “Дніпро” (вул. Анатолія Солов’яненка, 214). Також передбачений трансфер з центра Києва, акредитація olha.yurieva.ua@gmail.com

Коротка інформація про організаторів. Ми наймасштабніша освітньо-волонтерська ініціатива в Східній Європі GoGlobal, завдяки якій 940 іноземних волонтерів з 70 країн світу вже відкрили для себе Україну та змотивували понад 144 000 українських школярів заговорити іноземними мовами. Крім опанування мови, учні також вчаться думати критично та креативно, бути толерантними і спілкуватися у багатокультурному середовищі. 

Проект аполітичний та благодійний.

GoGlobal в Facebook та Instagram

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Юр’євої 096 466 92 10.

Peace, love, English!