Donate

Освітній hard-talk із Ґаррі Джейкобсом: «Рушійна сила реформи української освіти – яка вона?»

//Освітній hard-talk із Ґаррі Джейкобсом: «Рушійна сила реформи української освіти – яка вона?»
cover

Ініціатива GoGlobal спільно із Green Education Ukraine та громадською спілкою «Освіторія» запрошують агентів змін обговорити освітню реформу в Україні разом із Ґаррі Джейкобсом– консультантом у сфері освіти, дійсним членом Римського клубу та головою правління Світового консорціуму університетів.

Коли? 28 березня, о 19.00

Де? Хаб «Освіторія» – вул.Мазепи,1 (поруч з м.Арсенальна)

Формат: виступ спікера, що продовжиться дискусією. Мова заходу – англійська.

Посилання на фейсбук-подію.

Спікер: Ґаррі Джейкобс – американський письменник, дослідник і консультант у сфері освіти та глобального управління, управління бізнесом, економічного і соціального розвитку. Виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки (World Academy of Art & Science). Головний виконавчий директор і голова ради Світового консорціуму університетів (World University Consortium). Головний редактор Cadmus Journal – журналу у сфері економіки, освіти, міжнародної безпеки та глобального управління.

Взяти участь у дискусії, а також поділитись власним досвідом впровадження освітніх змін, запрошуються вчителі, викладачі, представники державних установ, громадських організацій та ініціатив, що працюють у сфері розвитку освіти, а також усі, хто цікавиться освітньою реформою в Україні.

Вхід вільний, реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/EL0pftzVfsMfmebu1

 За додатковою інформацією: Юлія Мішина, 096 780 98 97