Donate

Подарунки до Миколая: у Києві стартує благодійний розпродаж брендових речей

//Подарунки до Миколая: у Києві стартує благодійний розпродаж брендових речей
KZO_66471_Cover4

Напередодні Дня Святого Миколая у Києві відбудеться третій і вже останній у цьому році благодійний POPUP STORE, організований Дарією Шаповаловою та командою Kiev Fashion Institute спільно з громадською ініціативою GoGlobal. 

Цього разу завдяки ідеї Софії Жеваго до благодійного розпродажу долучилися й київські школярі, які віддали свій одяг від відомих світових брендів, аби подарувати можливість іншим школярам вивчати іноземні мови. Fashion Charity Pop-Up Store: new generation стає прикладом того, що благодійністю можна займатися у будь-якому віці.

Благодійний розпродаж

Придбати ексклюзивні речі за привабливими цінами можна буде протягом 16-17 грудня 2017 року у приміщенні Kiev Fashion Institute і кафе Polverolяке знаходиться поруч (вул. Воздвиженська, 44).

Під час Fashion Charity Pop-Up Store: new generation будуть представлені одяг та аксесуари (прикраси, сумки, взуття) від ChanelLouis VuittonChristianDiorBalenciagaFendiChloePradaChristopher KaneLanvin, які можна буде придбати за цінами від однієї до трьох тисяч гривень. Завдяки цій ініціативі кожна дівчина зможе відсвяткувати прийдешні свята в нових модних речах та стати при цьому благодійником.

У школі я вивчаю англійську і розумію, що знання іноземних мов об’єднує людей, саме тому мені хотілося долучитися до проекту, який допомагав би іншим школярам, моїм одноліткам, вивчати іноземні мови. Ми з друзями вирішили віддати свої брендові речі та зібрати гроші на те, щоб в Україні було більше мовних таборів GoCamp,
– поділилася Софія Жеваго.

Завдяки попереднім POPUP STORE, які об’єднали сферу модного бізнесу  задля благодійності на навчання дітей іноземних мов, вдалося зібрати 540 000 гривень. Усі зібрані кошти підуть на організацію мовних таборів GoCamp-2018, де міжнародні волонтери зі всього світу вчитимуть школярів англійської, німецької та французької мов, а також лідерству та критичному мисленню.

Додаткова інформаціяІнна Тимченко – 0938831653
Для ЗМІ: Катерина Черепніна – 0633709488

poloska

GoCamp – найбільша освітня програма у Східній Європі із залученням іноземних волонтерів. Цього року у 600 школах по всій Україні іноземні волонтери навчали 60 000 дітей основам здорового способу життя та громадянської освіти, а також власним прикладом демонстрували, як бути лідерами, мислити критично та спілкуватися зі світом без бар’єрів. У GoCamp-2018 візьмуть участь 850 українських шкіл та 85 000 дітей. 

#Girlsgonnahavecharity #Fashionforcharity #FashionCharityPopUpStore