Donate

Табори GoCamp – тепер ще й у серпні

//Табори GoCamp – тепер ще й у серпні
p

Цього року літні мовні табори GoCamp проводилися в школах не лише в червні, але й у серпні. Школярі почали навчання на місяць раніше, аби провести час з іноземними волонтерами та  попрактикувати розмовну англійську.

Усього в серпневих GoCamp взяло участь 17 шкіл із 6 областей України: Полтавської, Тернопільської, Черкаської, Луганської, Дніпропетровської та Харківської.  Протягом двох тижнів у різний проміжок місяця (в залежності від бажання школи) іноземні волонтери працювали з українськими дітьми під час інноваційного англомовного табору. Завдяки розробленій вчителями програмі та роботі волонтерів діти вчилися долати мовний бар’єр, мислити критично та шукати відповіді на складні запитання.

«Цього року ми вперше провели табори не тільки в червні, але й у серпні, адже іноземцям набагато зручніше приїжджати до України наприкінці літа, коли час іспитів та практик в університетах вже закінчився. Ми сподіваємося, що кількість шкіл, які проводитимуть літні табори в серпні, наступного року зросте, адже це гарна можливість отримати на цей час кваліфікованого волонтера. До того ж для більшості шкіл серпневий табір став вже другим англомовним табором, що проводився протягом одного літа. А шеститижневий GoCamp – це неабиякий бонус для дітей!», – розповідає Любов Залюбовська,  координатор мовного проекту GoCamp.

У серпні 44 іноземні волонтери приїхали до України та працювали з дітьми в школах по всій країні, а також стали менторами для школярів із прифронтовий територій під час виїзного англомовного табору GoCampEast.