Donate

Україна — найпопулярніша для волонтерства країна Східної Європи

//Україна — найпопулярніша для волонтерства країна Східної Європи
pp

5 грудня, у Міжнародний День волонтера, в Україні стартувала всесвітня інформаційна кампанія по залученню іноземних волонтерів для програми GoCamp 2018.

Уже влітку наступного року 850 добровольців з усього світу проведуть кілька тижнів у звичайних українських школах, де будуть навчати 85 000 дітей іноземним мовам та допомагати школярам реалізувати свої власні проекти, спрямовані на якісні зміни у їхній громаді. За своїм масштабом та метою GoCamp є не лише унікальною для України, але й найбільшою волонтерською програмою у всій Східній Європі.

GoCamp – це літні мовні табори, ініційовані громадською організацією Global Office, що з 2016 року проходять у школах по всій Україні. У GoCamp з учнями працюють іноземні волонтери з усього світу, які навчають учнів англійської, німецької або французької мови. Спільно із вчителями вони розробляють навчальну інтерактивну програму табору, що допомагає школярам подолати мовний бар`єр, дізнатись більше про інші культури та побут у різних країнах, а також реалізувати учнівський соціальний проект, який матиме вплив на місцеву громаду. Більшість шкіл-учасниць програми знаходяться у маленьких містечках та селах, тому приїзд волонтера GoCamp дає місцевим школярам доступ до нових можливостей вивчення іноземних мов, яких вони раніше не мали. Окрім того, що працюють із дітьми, волонтери також сприяють міжкультурній комунікації та розвіюванню взаємних стереотипів між іноземцями та українцями. Таким чином, Україна отримує культурних послів по всьому світу.

Протягом двох років організатори вже залучили до волонтерської програми GoCamp майже 500 іноземців та 70 000 школярів із 382 населених пунктів. Волонтером може стати будь-яка особа віком від 18 років (верхньої вікової межі не існує), що вільно розмовляє англійською, німецькою або французькою. Долучитись до програми можуть або іноземці, або українські експати, що вже довгий час проживають закордоном.

Зареєструватись на проект можна за посиланням!

Афіша- ЧБ3

За додатковою інформацією для ЗМІ:
Тетяна Кириленко 050 97 93 596;
Юлія Мішина 096 780 98 97.