Donate

Відомі результати другої хвилі відбору шкіл в рамках проекту GoCamp 2017

//Відомі результати другої хвилі відбору шкіл в рамках проекту GoCamp 2017
site_schools

Заявки та креативні завдання ще 292 шкіл зі всієї України отримали високі бали відбіркової комісії. Вже наприкінці травня у цих школах відбудуться літні мовні табори GoCamp.   

Протягом наступних 2 тижнів координатори GoCamp сконтактуються із представниками відібраних шкіл.

Нагадуємо, що процес відбору шкіл все ще триває, переможці конкурсу оголошуються поетапно. Черговий перелік учасників GoCamp 2017 буде опубліковано 1 березня.

Станом на 15 лютого в рамках другої хвилі відбору до участі у GoCamp2017 було відібрано наступні школи:

1 Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бершадь Вінницька
2 Баланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Бершадського р-ну , Вінницької обл. Баланівка Вінницька
3 Вендичанська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія Вендичани Вінницька
4 Бирлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Бирлівка Вінницька
5 Загальноосвітня школа I – III ступенів с. Чорномин Піщанського райну Вінницької області Чорномин Вінницька
6 Шаргородська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Шаргород Вінницька
7 Загальноосвітня школа I-III ст. №8 Вінницької міськкої ради Вінниця Вінницька
8 Войнашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Войнашівка Вінницька
9 Ладижинська загальноосітня школа I-III ступенів №3 Ладижин Вінницька
10 Корделівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Корделівка Вінницька
11 Загальноосвітня школа I-III ступенів № 33 ВМР Вінниця Вінницька
12 Загальноосвітня школа 1-3 ступенів с.Черепашинці Вінницька область Калинівський район Черепашинці Вінницька
13 КЗ “Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова ВМР” Вінниця Вінницька
14 Баївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Баїв Волинська
15 НВК”ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок” с. Видраниця Видраниця Волинська
16 Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області луцьк Волинська
17 Луцька спеціалізована школа I-III ступенів №1 Луцьк Волинська
18 Комунальний заклад “Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області” Луцьк Волинська
19 НВК “Локачинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія” Локачі Волинська
20 Опорний заклад навчально-виховний комплекс “Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей” Колки Волинська
21 Навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія” смт Стара Вижівка Стара Вижівка Волинська
22 Турійська загальнооствіня школа І-ІІІ ступенів Турійськ Волинська
23 Навчально-виховний комплекс “Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей” Луків Волинська
24 Навчально виховний комплекс 12(гімназія12) Дніпро Дніпропетровська
25 Спеціалізована Школа №134 гуманістичного навчання та виховання Дніпро Дніпропетровська
26 Мар’янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області Мар’янівка Дніпропетровська
27 Середня загальноосвітня школа №97 імені П. І. Шкідченка Дніпро Дніпропетровська
28 Піщанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Піщанка Дніпропетровська
29 Комунальний заклад освіти Жовтоводська гуманітарна гімназія імені Лесі Українки Жовті Води Дніпропетровська
30 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Першотравенск Дніпропетровська
31 Комунальний заклад ” Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9″ Нікополь Дніпропетровська
32 Томаківський навчально – виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад” №1 Томаківка Дніпропетровська
33 Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів Петропавлівської райради Дніпропетровської області Миколаївка Петропавлівського району Дніпропетровська
34 Комунальний заклад “Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів” Вербки Дніпропетровська
35 Петропавлівська загальноосівтня школа І-ІІІ ступенів №1 Петропавлівка Дніпропетровська
36 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Кривий Ріг Дніпропетровська
37 Комунальний заклад “Софіївська опорна школа І – ІІІ ступенів” Софіївка Дніпропетровська
38 Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Кривий Ріг Дніпропетровська
39 Орлівщинська загальноосвітня школа I-III ступеня Орлівщина Дніпропетровська
40 Марганецька гімназія Марганець Дніпропетровська
41 Комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води Дніпропетровської області Жовті Води Дніпропетровська
42 Брагинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Богинівка Дніпропетровська
43 Комунальний навчальний заклад “Червоношахтарська середня загальноосвітня школа 1-3 ступенів” Вільне Дніпропетровська
44 Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Павлоград Дніпропетровська
45 Апостолівський районний ліцей – інтернат Зеленодольськ Дніпропетровська
46 Загальноосвітня школа І-ІІІ №2 Покровської міської ради Покровськ Донецька
47 Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 м.Покровськ Покровськ Донецька
48 Андріївська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Андріївка Донецька
49 Мариупольская общеобразовательная школа I-III ступеней №9 Мариуполь Донецька
50 Вугледарський навчально-виховний комплекс “Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Вугледар Донецька
51 Маріупольська загальноосвітня школа № 68 Маріуполь Донецька
52 Вугледарський навчально-виховний комплекс ” МРІЯ” (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільній навчальний заклад) Вугледар Донецька
53 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Білозерське Донецька
54 Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Добропільської міської ради Білицьке Донецька
55 Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Бахмутської міської ради Донецької області Соледар Донецька
56 Бахмутська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням Бахмут Донецька
57 Новогродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка Новогродівка Донецька
58 Святогорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Святогорівка Донецька
59 Лугинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Лугини Житомирська
60 Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г.Бондарчука Дениші Житомирська
61 Радомишльська гімназія Житомирської області Радомишль Житомирська
62 Житомирська гуманітарна гімназія №1 Житомир Житомирська
63 Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23 Житомир Житомирська
64 Бердичівський міський ліцей №15 Бердичів Житомирська
65 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 міста Житомира Житомир Житомирська
66 Іванопільська гімназія Іванопіль Житомирська
67 Тересвянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тересва Закарпатська
68 Мукачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Мукачево Закарпатська
69 Червонівська ЗОШ І-ІІІ ст Червоне Закарпатська
70 Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей Іршавської районної ради Закарпатської області Ільниця Закарпатська
71 Великолазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Великі Лази Закарпатська
72 Шишлівська загалноосвітня школа І-ІІІ супенів Ужгороської районної ради Закарпатської області Шишлівці Закарпатська
73 Розівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів Розівка Запорізька
74 Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь Запорізька
75 КУ “Пологівський колегіум №1” Пологи Запорізька
76 Куйбишевська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів “Інтелект” Куйбишевської районної ради Запорізької області Більмак Запорізька
77 Навчально-виховний комплекс “Дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Кам’янсько-Дніпровської міської ради Запорізької області Кам’янка-Дніпровська Запорізька
78 Стульневський навчально-виховний комплекс Стульневе Запорізька
79 Запорізька гімназія №45 Запоріжжя Запорізька
80 Комунальний заклад “Дніпрорудненська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа “Талант” Дніпрорудне Запорізька
81 Бердянська гімназія №3 “Сузір’я” Бердянської міської ради Запорізької області Бердянськ Запорізька
82 Мелітопольська гімназія № 5 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь Запорізька
83 Бердянська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Бердянської міської ради Бердянськ Запорізька
84 Комунальний заклад Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді “Політ” Запоріжжя Запорізька
85 Бердянський муніципальний ліцей Бердянськ Запорізька
86 Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс “Всесвіт” Матвіївка Запорізька
87 Коломиймький навчально-виховний комплекс №9″Школа-природничо-математичний ліцей” Коломия Івано-Франківська
88 Манявський навчально-виховний комплекс Манява Івано-Франківська
89 Джурівська загально освітня школа 1 – 3 ступенів Джурів Івано-Франківська
90 Долинська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Долина Івано-Франківська
91 Клубовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Клубівці Івано-Франківська
92 Загайпільська загально – освітня школа І-ІІ ступенів Загайпіль Івано-Франківська
93 Заболотівська ЗОШ I-III ступенів Заболотів Івано-Франківська
94 Яворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Косівської районної ради Івано-Франківської області Яворів Івано-Франківська
95 Шепарівцівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Шепарівці Івано-Франківська
96 Косівський НВК ”Загальноосвітня школа l ступеня – гімназія – інтернат” Косів Івано-Франківська
97 Яблунівська загальносвітня школа I-III ступенів Яблунів Івано-Франківська
98 Угринівський навчально-виховний комплекс(загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад) Угринів Івано-Франківська
99 ТОВ “НВК” Святошинська гімназія” Київ Київська
100 Школа I-III степенів № 175 імені Валерія Марченка Київ Київська
101 Навчально-виховний комплекс № 240 “Соціум” Київ Київська
102 Бабинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бабинці Київська
103 Гореницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гореничі Київська
104 НВК “Узинська гімназія” Узин Київська
105 Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Київської області Сквира Київська
106 Спеціалізована школа I-III ст. №41 ім.З.К.Слюсаренка з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва Київ Київська
107 загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Тараща Київська
108 Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради Київської області Фастів Київська
109 Тетіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Тетіївської районної ради Київської області Тетіїв Київська
110 Рокитнянська загальноосвітня школа І-ІІІ №1 Рокитне Київська
111 Київська інженерна гімназія Київ Київська
112 Васильківський навчально-виховний комплекс “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ ” № 4 Васильків Київська
113 середня загальноосвітня школа №235 імені В.Чорновола Київ Київська
114 Гімназія біотехнологій №177 Київ Київська
115 спеціалізована школа №317 Святошинського району міста Києва Київ Київська
116 Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з вивченням іноземних мов №12 ( школа лінгвістики) Ірпінь Київська
117 Бучанська Українська гімназія Буча Київська
118 Русанівський ліцей м. Києва Київ Київська
119 Навчально-виховний комплекс №141 “ОРТ” Київ Київська
120 Спеціалізована школа № 96 імені О.К. Антонова з поглибленим вивченням російської мови Київ Київська
121 Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Іванків Київська
122 Рокитнянський районний ліцей, Рокитнянської районної ради, Київської області Рокитне Київська
123 Гімназія № 257 «Синьоозерна» загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів Київ Київська
124 Таращанський НВК “Гімназія “Ерудит” – ЗОШ 1 ступеня” Тараща Київська
125 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Київ Київська
126 Навчально-виховний комплекс №167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня – гімназія) м. Києва Київ Київська
127 Середня загальноосвітня школа № 162 Київ Київська
128 школа I-III ступенів №217 Дарницького району міста Києва Київ Київська
129 Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бровари Київська
130 Спеціалізована школа № 131 Київ Київська
131 Вишнівська загальноосвітня школа I-III ст. №3 Вишневе Київська
132 школа І ступеня № 330 “Русанівка” Київ Київська
133 Гімназія №191 ім. П.Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов міста Києва Київ Київська
134 Приватний загальноосвітній навчальний заклад II-III ступенів ” Ліцей ” Екологія і Культура” Київ Київська
135 Виповзьке НВО “ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ” Виповзки Київська
136 Гімназія №172 “Нивки” Київ Київська
137 Златопільська гімназія м.Новомиргорода Новомиргород Кіровоградська
138 Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Світловодської міської ради Кіровоградської області Світловодськ Кіровоградська
139 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області Новоукраїнка Кіровоградська
140 НВК “ЗШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія” Добровеличківка Кіровоградська
141 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новоукраїнка Кіровоградська
142 Синьківська загальноосвітня школа І -ІІІступенів Благовіщенської районної ради Синьки Кіровоградська
143 ЗШ І-ІІІ ст. с. Таужне Таужне Кіровоградська
144 Камбурліївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Камбурліївка Кіровоградська
145 загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Світловодської міської ради Кіровоградської області Світловодськ Кіровоградська
146 НВК “Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей ім. В.О.Сухомлинського” Павлиш Кіровоградська
147 Кетрисанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кетрисанівка Кіровоградська
148 Онуфріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Онуфріївської районної ради Кіровоградської області Онуфріївка Кіровоградська
149 Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новомиргород Кіровоградська
150 Вишнівцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Онуфріївської районної ради Кіровоградської області Вишнівці Кіровоградська
151 Комунальний заклад” Навчально-виховне об`єднання №6,Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів, Центр естетичного виховання ” Натхнення”Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницький Кіровоградська
152 Попаснянська гімназія № 20 Попаснянської районної ради Луганської області Попасна Луганська
153 Попаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Попаснянської районної ради Луганської області Попасна Луганська
154 Комишуваський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” Комишуваха Луганська
155 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 Рубіжанської міської ради Луганської області Рубіжне Луганська
156 Зориківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Міловський район, Зориківка Луганська
157 Нижньовільхівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області Станиця-Луганська Луганська
158 Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ ім. І.Франка Львів Львівська
159 Навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Розлуч Львівська
160 Білокамінський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Золочівської районної ради Львівської області Білий Камінь Львівська
161 Новокалинівський НВК “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новий Калинів Львівська
162 Червоноградська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Львівської області Червоноград Львівська
163 Великовільшаницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Велика Вільшаниця Львівська
164 Гірський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ І-ІІІст. – ДНЗ) Миколаївської РДА Гірське Львівська
165 Соакльська гімназія імені Олега Романіва Cокаль Львівська
166 Львівська державна комунальна середня загальноосвітня школа №3 з поглибленим вивченням англійської мови Львів Львівська
167 Бродівська СЗОШ №2 з вивченням англійської мови з першого класу Броди Львівська
168 Миколаївський Муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки Миколаїв Миколаївська
169 Єланецька гуманітарна гімназія Єланецької районної ради Миколаївської області Єланець Миколаївська
170 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Миколаїв Миколаївська
171 Садова загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Садове Миколаївська
172 Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрівка Миколаївська
173 Новобузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новий Буг Миколаївська
174 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 64 Миколаїв Миколаївська
175 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаїв Миколаївська
176 Киселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Киселівка Миколаївська
177 Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса Миколаїв Миколаївська
178 Новобогданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новобогданівка Миколаївська
179 Ольшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області Ольшанське Миколаївська
180 Миколаївська гімназія №2 Миколаїв Миколаївська
181 Миколаївська Загальноосвітня школа I-III ступенів №56 Миколаїв Миколаївська
182 Одеський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа та гімназія “Мрія” Одеса Одеська
183 Одеська гімназія №4 Одеської міської ради Одеської області Одеса Одеська
184 Одеська гімназія №8 Одеса Одеська
185 Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака Котельва Полтавська
186 Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 ім. І.А. Зубковського Миргород Полтавська
187 Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Пирятин Полтавська
188 Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області Розсошенці Полтавська
189 Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області Лубни Полтавська
190 Рівненська обл.Рівненский район с.Великий Житин Великожитинська ЗОШ І – ІІІ ступенів Великий Житин Рівненська
191 Великомидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області Великий Мидськ Рівненська
192 Бортницький навчально- виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад” Бортниця Рівненська
193 Варковицька гімназія Варковичі Рівненська
194 Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Сарни Рівненська
195 Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №5 Костопіль Рівненська
196 Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ст.” Березне Рівненська
197 Костопільська загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області Костопіль Рівненська
198 Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Здовбиця Рівненська
199 Конотопська гімназія Конотоп Сумська
200 Шосткинський навчально – виховний комплекс : спеціалізована школа І-ІІ ступенів -ліцей Шосткинської міської ради Сумської області Шостка Сумська
201 Конотопська гімназія Конотоп Сумська
202 Боромлянський навчально-виховний комплекс: “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Тростянецької районної ради Боромля Сумська
203 Комунальна організація ( установа, заклад) “Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області” Шостка Сумська
204 Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області Липова Долина Сумська
205 Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Охтирка Сумська
206 Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Ромни Сумська
207 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Кролевецької районної ради Сумської області Кролевець Сумська
208 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I – III ступенів № 21, м. Суми, Сумської області Суми Сумська
209 Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Білопілля Сумська
210 Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. А. Бутка Суми Сумська
211 Слобідський НВК: загальноосвітня школа I-III ступенів; дошкільний навчальний заклад Слобідської сільської ради Буринського району Сумської області Слобода Сумська
212 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня Шосткинської міської ради Сумської області». Шостка Сумська
213 Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія” міста Хоростків Хоростків Тернопільська
214 Бережанська школа-гімназія ім.Б.Лепкого Бережани Тернопільська
215 ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного Зборівського району Тернопільської області Мильне Тернопільська
216 Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 міста Зборова Зборів Тернопільська
217 Білобожницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білобожниця Тернопільська
218 Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 Кременець Тернопільська
219 Жизномирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жизномир Тернопільська
220 Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаїв Тернопільська
221 Пробіжнянська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів Пробіжна Тернопільська
222 Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №19 Тернопіль Тернопільська
223 Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківсткої області Яковлівка Харківська
224 Комінтернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Слобожанське Харківська
225 Харківська гімназія № 144 Харківської міської ради Харківської області Харків Харківська
226 Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Березівка Харківська
227 Харківська спеціалізованап школа 1-3 ступенів № 73 Харків Харківська
228 Нововодолазький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад) Нова Водолага Харківська
229 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області Харків Харківська
230 Липкуватівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради Харківської області Липкуватівка Харківська
231 Бериславський педагогічний коледж Берислав Херсонська
232 Бериславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Берислав Херсонська
233 Каховський НВК Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов Каховка Херсонська
234 Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Сергіївка Херсонська
235 Олексіївська загальноосвітня школо 1-3 ступенів Олексіївка Херсонська
236 Новопавлівський навчально- виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” імені В.Д.Реут Каланчацької районноїх ради Херсонської області Новопавлівка Херсонська
237 Нововолодимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Голопристанський р-н, Нововолодимирівка Херсонська
238 Великолепетиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Велика Лепетиха Херсонська
239 Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті Херсон Херсонська
240 Високопільська спеціалізована школа-інтернат”Обдарованість”Херсонської обласної ради Високопілля Херсонська
241 Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов Олешки Херсонська
242 Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради Херсон Херсонська
243 Дніпровська загальноосвітня школа I-III ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Дніпровське Херсонська
244 Старокостянтинівський ліцей Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області ім. М. С. Рудяка Старокостянтинів Хмельницька
245 Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселиця Хмельницька
246 Навчально-виховний компелекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія” Славута Хмельницька
247 Полонський НВК № 2 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – дошкільний навчальний заклад” Полонне Хмельницька
248 Гвардійський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Гвардійське Хмельницька
249 Крупецький навчально-виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Крупець Хмельницька
250 Ганнопільський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст. Славутського району Хмельницької області Ганнопіль Хмельницька
251 Навчально-виховне об’єднання №5 ім. С.Єфремова Хмельницький Хмельницька
252 Ізяславська ЗОШ I-IIст. №4 Ізяслав Хмельницька
253 Деражнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Івана Зубкова Деражня Хмельницька
254 НВК “Загальноовітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Сміла Черкаська
255 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси Черкаська
256 Дубіївська загальноосвітня школа I-III ступенів Дубіївка Черкаська
257 Лисянський НВК “Загальноосвітня школа 1-3 ступенів№1- гімназія” Лисянка Черкаська
258 НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання” Умань Черкаська
259 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси Черкаська
260 Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шполянської районної ради Черкаської області Лозуватка Черкаська
261 Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради Городище Черкаська
262 Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Є. Гуглі Балаклея Черкаська
263 Червонослобідська загальноосвітня школа I-III ступенів Черкаської районної ради Черкаської області Червона Слобода Черкаська
264 Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І – ІІІ ступенів Черкаської обласної ради Золотоноша Черкаська
265 Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березняки Черкаська
266 Корсунь-Шевченківська гімназія Корсунь-Шевченківський Черкаська
267 Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Умань Черкаська
268 Маньківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Маньківської районної ради Черкаської області Маньківка Черкаська
269 Черкаська спеціалізована школа №27 I-III ступенів ім.М.К.Путейка Черкаси Черкаська
270 Тальнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 Тальнівської районної ради Тальне Черкаська
271 Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Черкаси Черкаська
272 Соколівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Жашківської районної ради Черкаської області Соколівка Черкаська
273 Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашків Черкаська
274 Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янка Черкаська
275 Суховерхівський ЗНЗ II ступеню Суховерхів Чернівецька
276 Мамаївський навчально-виховник комплекс №2 Мамаївці Чернівецька
277 Навчально Виховний комплекс “Боянська гімназія” Бояни Чернівецька
278 Бабинська Середня Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бабин Чернівецька
279 Реваківський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Реваківці Чернівецька
280 Оршовецький ЗНЗ І-ІІІ ступенів Оршівці Чернівецька
281 Лужунський ЗНЗ I-III ст. ім. В.Орелецького Лужани Чернівецька
282 Неполоковецький ЗНЗ І-ІІІ ступенів Неполоківці Чернівецька
283 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Ломачинці Ломачинці Чернівецька
284 Долішньошепітський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Долішній Шепіт Чернівецька
285 Хотинська гімназія Хотинської міської ради Хотин Чернівецька
286 Бабинський навчально-виховний комплекс I-II ступенів Бабин Чернівецька
287 Малинецький навчально-виховний комплекс Малинці Чернівецька
288 Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Чернівці Чернівецька
289 Корюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів1 Корюківської районної ради Чернігівської області Корюківка Чернігівська
290 Ічнянська гімназія імені Васильченка, Чернігівська обл Ічня Чернігівська
291 Ріпкинська гімназія Ріпкинської районної ради Чернігівської області Ріпки Чернігівська
292 Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради Чернігів Чернігівська