Donate

#ВліпиЗаСебе галочку: відео-маніфест, яке закликає молодь проголосувати 21 липня

//#ВліпиЗаСебе галочку: відео-маніфест, яке закликає молодь проголосувати 21 липня
вліпи за себе

Напередодні позачергових парламентських виборів громадська організація “Global Office” закликає молодь по всій Україні прийти 21 липня на виборчі дільниці та проголосувати за партії та кандидатів, чиї погляди міленіали поділяють.

Українська молодь електорат, до якого політики шукають особливі підходи декілька останніх років: говорять про розвиток IT-ринку та креативного класу, фотографуються на заправках, розвивають Youtube-канали. Втім, змотивувати міленіалів взяти участь у виборах та вплинути на формування влади в Україні в жодної політичної сили досі не вийшло. Відтак, за даними соціологічної групи «Рейтинг», на минулих парламентських виборах тільки 36% молоді взяло участь в голосуванні. 

“Вибори, голосування, бюлетені, передвиборчі програми – це все лежить поза інтересами сучасної молоді. Вони ігнорують ці нецікаві та непривабливі теми. Поговорити з молоддю її ж мовою та інтересами, здається, ніхто не намагався», – вважає директорка Global Office Оксана Нечипоренко.  

Аби спонукати молодь дійти до виборчої дільниці та поставити галочку в бюлетені, команда Global Office випустила соціальний ролик “ВліпиЗаСебе”. Відео-робота має привернути увагу молоді до важливості голосувати на виборах через свободу говорити, те що думаєш, і робити те, що хочеш. Автори ролику наголошують, що голосування може бути таким же модним, як і зустрічі в кав’ярнях з гарною музикою, місцем для селфі та можливістю самовиразитись. Саундтрек написав київський композитор Дмитрий Авксентьев.  Розробкою креативної кампанії займалося ANGRY agency, а виробництвом ролика – Red Glass.

Ролик: https://youtu.be/D6iIdYUQE38

Вижимка маніфесту:

“Ми абсолютно різні. Ми можемо доставляти їжу, день і ніч сидіти за комп‘ютером, вигадувати рекламу, шити одяг, варити каву, грати музику, змішувати коктейлі, змішувати слова. Ми можемо бути людьми будь-якої орієнтації, людьми будь-якого віросповідання і людьми будь-якої громадянської позиції. І всі ми абсолютно однакові. Бо в кожного та в кожної з нас є абсолютно однакові можливість і право на те, щоб свою громадянську позицію висловити. Ким би ти не був і ким би ти не була, прийди на парламентські вибори 21 липня і вліпи галку у виборчий бюлетень за свої погляди. Якими б вони не були, #ВліпиЗаСебе”.

Реліз соціального ролику приурочений до запуску громадської ініціативи #ВліпиЗаСебе, завдання якої – зробити голосування модним. Проект реалізовує громадська організація Global Office, в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID та здійснюється Pact Ukraine. 

Розробкою креативної кампанії займалося ANGRY agency, а виробництвом ролика – Red Glass.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Юр’євої – 096 466 92 10.