Donate

Як GoEast “вмикав” молодь у Слов’янську

//Як GoEast “вмикав” молодь у Слов’янську
hj

У Слов’янську відбувся кар’єрний форум для молоді, яка ще не визначилась з професією “ВмикON”. Учні шкіл, ліцеїв та інтернатів міста дізнались про те, як знайти баланс між навичками, хобі та побудовою кар’єри.

Захід зібрав 10 спікерів-лідерів громадської сфери, бізнесу і державної служби та 63 юних слухача. Основним спікером, завдання якого було познайомити слухачів зі складнощами кар’єрного самовизначення, стала Олена Дрощенко. Олена – HR-директор з більш ніж 15-річним досвідом роботи. Працюючи в групах, учасники вивчали з Оленою професійні тренди як обирати свій кар’єрний шлях. Говорили також про важливість проактивної позиції і підтримку близьких.

щ

Тимофій Масленніков, випускник Української Академії лідерства, родом з Рубіжного, розповів про те, як важливо бути поруч з людьми, яких поєднують одні й ті ж самі цінності. Школярі не соромились задавати питання на кшталт: “А скажіть, що робити, якщо ваші батьки проти ваших бажань та цілей?”.

м

Про пошуки себе і активну громадську позицію розповів і Владислав Грезєв, голова ГО ОПІРОРГ, засновник LobbyX, ліцензіат TEDxKyiv. Дар’я Коваленко, проектний менеджер Ukrainian Volunteer Service та куратор тренінгового центру “Космос” подолала довгий шлях з Одеси, аби розповісти учням про те, як шукала себе, помилялась та досягала успіхів і нарешті прийшла до волонтерства та соціального підприємництва.

б

Про специфіку роботи держслужбовця розповіли Світлана Кашенець, завідувач сектору з питань внутрішньої політики Покровської міської ради, та Ксенія Шостацька, речниця Управління патрульної поліції у Краматорську та Слов’янську. Підприємець з 20-річним досвідом роботи, новатор Ігор Качанов розповів про те, як йому прийшла в голову ідея створення міського Інтернет-радіо “Краматорськ Онлайн”.

Завершували форум ті, хто займається підприємницькою діяльностю. Володимир Юрков разом із дружиною розповіли, як з капіталу в 600 грн виросла сироварня “Скажи Cheese”. Як можна заробляти з друзями на дизайні і створити дизайн-студію розповіла Анна Статіва, власниця студії дизайну і типографії “Горливі”. Фінальним став виступ Олексія Овчинникова, власника компанії “Vidznaka”, співзасновника Платформи “Змісто”, Президента танцювального клубу Грація. Олексій розповів, що дає йому наснаги рухатися далі, чому він вирішив бути в центрі змін у своєму місті та як важливо брати відповідальність за здійснення власних мрій вже змалечку.

д

Захід став можливим завдяки дружній співпраці ініціативи GoEast і платформи “Змісто” та підтримці “Європейського фонду за декомократію” (The European Endowment for Democracy, EED).