+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запрошуємо до участі в тендер з вибору надавача послуг у сфері права (правник/юрист)

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуг у сфері права.

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці. Бюджет пропозиції має включати розрахунок вартості всіх послуг, перерахованих в оголошенні на 18 місяців.

До обов’язків координатора комунікацій проєкту належить:

 1. Надання юридичних консультацій та юридична підтримка команди проєкту під час реалізації заходів та завдань визначених проєктом.
 2. Участь у підготовці та впровадженні внутрішньої політики управління для забезпечення повної відповідності процесів під час реалізації проєкту вимогам законодавства.
 3. Консультації з правових питань щодо контрактів, угод, положень, умов, та інших документів, які розробляються або створюються під час проєкту на їх відповідність вимогам законодавства, з метою захисту інтересів та мінімізації наслідків.
 4. Юридична підтримка під час управління спорами, досудовими та судовими справами, включаючи арбітраж, і розробка ефективних стратегій вирішення юридичних питань і захисту прав компанії під час реалізації проєкту.
 5. Надання юридичних консультацій з питань, які впливають на організацію та співпрацю з третіми сторонами, включаючи регуляторів та зовнішніх консультантів, якщо це необхідно в межах проєкту;
 6. Проведення юридичної експертизи у питаннях, пов’язаних із реалізацією проєкту.
 7. Консультування щодо юридичних наслідків  під час прийняття стратегічних рішень і бізнес-діяльності, що здійснюється в межах проєкту.
 8. Надання інших юридичних консультаційних послуг в межах проєкту відповідно до домовленостей.

Вимоги до кандидата:

 • Вища освіта;
 • Досвід роботи на аналогічній позиції (бажано з НГО);
 • Високий рівень комп’ютерної грамотності (Microsoft Office, сервіси та інструменти Google,бази даних тощо);
 • Вільне володіння українською мовою, англійсько B2 і вище;
 • Тактовність та дипломатичність.

Деталізація змісту завдань буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем тендеру. На етапі затвердження кожного завдання та проєкту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію до 15:00 год. 28 вересня 2023 р.

Пропозицію можна подати такими способами: 

 1. Електронною пошту join@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на юриста»;
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати як вхідна кореспонденція: м. Київ, Майдан Незалежності, 2;
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач:

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ, вули. Івана Мазепи, буд. 1

В темі листа або на конверті напишіть «Тендер на юриста». 

 1. Резюме;
 2. Тендерна пропозиція (Форма);
 3. Деталізований бюджет (Форма);
 4. Для ФОП: Виписка з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи;
 5. Витяг з реєстру платників єдиного податку;
 6. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

До уваги учасників! 

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся). 

ГО «ГО ГЛОБАЛ»  залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі.

Прокрутити вгору