+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит комерційної пропозиції на відбір постачальника консультаційних послуг з керування командою і виставкою в рамках відкриття і функціонування Музею математики

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника консультаційних послуг з керування командою і виставкою в рамках відкриття і функціонування Музею математики.

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці з управлінським досвідом, високим рівнем комунікаційних навичок та успішним керівництвом проектами. Бюджет тендерної пропозиції має включати розрахунок вартості всіх послуг, перерахованих в оголошенні.

У рамках завдання до тендеру № В-2023-1509-02 переможці тендеру повинні будуть забезпечити своєчасне та якісне надання наступних послуг:

 • Керування плануванням, дизайном та реалізацією інтерактивних та освітніх виставок, які відповідають місії та освітнім цілям MoMath.
 • Контроль за належним станом експонатів, справність інтерактивних компонентів.
 • Контроль за забезпеченням негайного ремонту чи оновлення експонатів та інтерактивних компонентів.
 • Керування та очолення міжфункціональної команди, яка відповідає за обслуговування виставки, залучення відвідувачів та освітні програми.
 • Нагляд за відгуками відвідувачів та прийняття рішень на основі даних з метою покращення загального враження відвідувачів.
 • Координація логістичних процесів для організації виставок, ротацій та спеціальних заходів.
 • Керування бюджетами, пов’язаними з виставками та командами, забезпечення фінансової відповідальності та ефективного розподілу ресурсів.
 • Співробітництво з іншими відділами для інтеграції виставкової діяльності у ширші музейні ініціативи.
 • Реалізація інших активностей в межах проєкту.

Деталізація змісту по кожному завданні буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем тендеру. На етапі затвердження кожного завдання та проєкту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію до 15:00 год. 28 вересня  2023 р.

Пропозицію можна подати такими способами:

 1. Електронною пошту join@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2023-1509-02»,
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати як вхідна кореспонденція.
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач:

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ,

ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 1

+380 96 770 45 67

Довірена особа Сокол Яна

На конверті напишіть «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2023-1509-02». 

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим е-пошту.

 1. Заповнена та підписана форма заявки (оригінал, додається)
 2. Заповнена і підписана цінова пропозиція (оригінал, додається)
 3. Для ФОП: Витяг з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи
 4. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

Додаток 1. Тендерна пропозиція

Додаток 2. Цінова пропозиція

До уваги учасників! 

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся). 

До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник зазнав під час підготування пропозиції.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

ГО “ГО ГЛОБАЛ”  залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі.

Результатом закриття тендерної пропозиції не завжди зобов’язує підписання Договору про співпрацю з Переможцем впродовж 10 робочих днів, на підставі затвердження результатів Тендерним комітетом.

Прокрутити вгору