+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуг бригади технічних спеціалістів

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуг бригади технічних спеціалістів.

Місто: Київ

Період виконання робіт: до 30.06.2024 року

Предмет закупівлі

1. Розробка технічних рішень спрямованих на створення зацікавленості відвідувачів до виставкових експозицій «Математика».

2. Надання консультацій щодо технічної підтримки для запуску та ефективної роботи виставкових експозицій «Математика».

3. Надання консультацій щодо оновлення і технічна підтримка обладнання для якісного контенту та розуміння виставкових експозицій «Математика».

4. Надання консультаційних послуг щодо застосування технічних рішень для захисту від несанкціонованого доступу та збереження конфіденційної інформації, стійкості системи та можливості оперативного відновлення в разі виникнення проблем.

5. Надання консультацій  для персоналу музею, включаючи навчання та консультації з ефективного використання технічних рішень.

Кінцева дата подання пропозиції: 16.05.2024

Описова частина:

До участі у тендері запрошуються кваліфіковані компанії, ТОВ, ФОП, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг та можливість виконати заявлені послуги відповідно до умов та строків, визначених організатором тендеру. 

Готові надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення договору з надання послуг з доопрацювання веб-платформи. Умови закупівлі можуть бути уточнені під час укладання договору. 

Деталізація змісту буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем тендеру. На етапі затвердження завдання передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

  1. Заповнена та підписана форма заявки (оригінал, Тендерна пропозиція)
  2. Заповнена і підписана цінова пропозиція (оригінал, Цінова пропозиція)
  3. Для ТОВ, ФОП: Виписка з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи. Витяг з реєстру платників єдиного податку.
  4. Документи, що підтверджують наявність в учасника досвід виконання аналогічних робіт/послуг, із зазначенням замовників та переліку наданих послуг: довідка довільної форми, яка містить відомості про раніше укладені аналогічні договори з поставки товарів аналогічних до предмету закупівлі (предмет договору, реквізити договору, найменування та контакти замовника таких робіт/послуг). 
  5. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.
  6. Рекомендації (за потреби).

Пропозицію можна подати такими способами: 

  1. Електронною поштою procurement@goglobal.com.ua скан пакет вище перелічених документів з усіма підписами 
  2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати.
  3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач:

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ,

ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 1

До уваги учасників! 

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся). 

До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник зазнав під час підготування пропозиції.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

ГО “ГО ГЛОБАЛ” залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі.

Результатом закриття тендерної пропозиції не завжди є обов’язкове підписання Договору про співпрацю з Переможцем впродовж 10 робочих днів, на підставі затвердження результатів Тендерним комітетом.

Прокрутити вгору