+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуг бригади технічних спеціалістів

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуг бригади технічних спеціалістів.

До участі у тендері запрошуються організації товариства та фізичні особи-підприємці. Бюджет тендерної пропозиції має включати розрахунок вартості всіх послуг, перерахованих в оголошенні.

Деталізація завдань розписана в документі нижче.

У рамках технічного завдання до тендеру № В-2024-0401-01 переможець тендеру повинен буде забезпечити своєчасне та якісне надання наступних послуг не пізніше ніж 31 грудня 2024 року:

 1. Консультаційні послуги та підготовка експертної оцінки виставкових експозицій «Математика» в науково – освітньому просторі Музей науки та розробка рекомендацій щодо  їх оптимізації.
 2. Надання консультацій щодо вибору та впровадження програмного забезпечення спрямованих на оптимізацію  управління музеєм.
 3. Розробка технічних рішень спрямованих на створення зацікавленості відвідувачів до виставкових експозицій «Математика» .
 4. Надання консультацій щодо технічної підтримки для запуску та ефективної роботи виставкових експозицій «Математика».
 5. Надання консультацій щодо оновлення і технічна підтримка обладнання для якісного контенту та розуміння виставкових експозицій «Математика».
 6. Надання консультаційних послуг щодо застосування технічних рішень для захисту від несанкціонованого доступу та збереження конфіденційної інформації, стійкості системи та можливості оперативного відновлення в разі виникнення проблем.
 7. Надання консультацій щодо забезпечення сумісності та інтеграції інтерактивних технологій для покращення враження від відвідування виставкових експозицій «Математика».
 8. Надання консультацій  для персоналу музею, включаючи навчання та консультації з ефективного використання технічних рішень.

Деталізація змісту по кожному завданні буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем тендеру. На етапі затвердження кожного завдання та проекту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію в надійно закритому конверті, до 15:00 год.  11 січня 2024р.

Пропозицію можна подати такими способами:

 1. Електронною пошту join@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2024-0401-01».
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати.
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ».

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ,

ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 1

На конверті напишіть «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2024-0401-01». 

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим е-пошту.

 1. Заповнена та підписана форма заявки (оригінал, додається)
 2. Заповнена і підписана цінова пропозиція (оригінал, додається)
 3. Для ФОП: Витяг з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи
 4. Для ТОВ та інших: Свідоцтво про реєстрацію ПДВ/Сертифікат реєстрації єдиного платника податків (копія);
 5. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

Додаток 1. Тендерна пропозиція

Додаток 2. Цінова пропозиція

Прокрутити вгору