+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуги по розробці дизайну сценографічних елементів для оформлення простору «Музею математики»

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуги по розробці дизайну сценографічних елементів для оформлення простору «Музею математики».

До участі у тендері запрошуються організації, товариства та фізичні особи-підприємці.

Бюджет тендерної пропозиції має включати розрахунок вартості всіх послуг, перерахованих в оголошенні.

Деталізація завдань розписана в документі нижче.

У рамках технічного завдання до тендеру № В-2023-2112-05 переможці тендеру повинні буде забезпечити своєчасне та якісне надання наступних послуг не пізніше ніж 29 березня 2024 року:

Пропозиція №1

 1. Розробка концепцій дизайну сценографічних елементів, що включають в себе виразні елементи математичних символів та геометричних форм. Забезпечення акценту на створення атмосфери, яка буде сприяти освітньому та естетичному сприйняттю математики.
 2. Врахування функціональних вимог для кожного елемента сценографії, визначення просторових характеристик робочих зон, інтерактивних площадок.
 3. Визначення вибору матеріалів, які відповідають концепції, такі як метал, скло та акрил; установлення кольорової палітри, використовуючи сірий і білий кольори для створення сучасного та елегантного вигляду.
 4. Надання візуалізацій розміщень в просторі.

Пропозиція №2

 1. Забезпечення ергономіку зон, враховуючи необхідність комфорту та ефективності використання простору в рамках музейного середовища.
 2. Врахування технічних вимоги для інтерактивних елементів, включаючи високоякісні сенсорні екрани та можливість інтеграції з програмним забезпеченням музею.
 3. Врахування елементів безпеки, такі як закруглення гострих кутів, установка безпечних матеріалів та уникнення використання обладнання, що може становити ризик для відвідувачів.
 4. Надання візуалізацій розміщень в просторі.

Пропозиція №3

 1. Пропозиція технічних рішень, які підкреслять концепцію, зокрема використання проекторів, інтерактивних додатків для покращення ефективності експозицій.
 2. Врахування потреб та інтересів різних вікових груп, забезпечуючи високий ступінь доступності та зрозумілості елементів сценографії для дітей та дорослих.
 3. Використання принципів індустріального дизайну, включаючи лаконічність форм, інноваційні рішення та зручність використання, для створення унікального та вражаючого інтер’єру.
 4. Розробка стратегії впровадження зелених технологій та енергоефективних рішень, таких як LED-освітлення та підвищення екологічної стійкості дизайну.
 5. Надання візуалізацій розміщень в просторі.

Деталізація змісту по кожному завданні буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем тендеру. На етапі затвердження кожного завдання та проекту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію в надійно закритому конверті, до 15:00 год. 01 січня 2024 р.

Пропозицію можна подати такими способами:

 1. Електронною пошту join@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2023-2112-05»,
 2. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач Сокол Яна Сергіївна (дані щодо мобільного телефону можна отримати через е-пошту) 

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ,

ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 1

На конверті напишіть «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2023-2112-05». 

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим е-пошту.

 1. Заповнена та підписана форма заявки (оригінал, додається)
 2. Заповнена і підписана цінова пропозиція (оригінал, додається)
 3. Для ФОП: Витяг з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи
 4. Для ТОВ та інших: Свідоцтво про реєстрацію ПДВ/Сертифікат реєстрації єдиного платника податків (копія);
 5. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

Додаток 1. Тендерна пропозиція

Додаток 2. Цінова пропозиція

Прокрутити вгору