+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуги з організації проїзду командної служби по налаштуванню експонатів в «Музеї математики»

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуги з організації проїзду командної служби по налаштуванню експонатів в «Музеї математики».

До участі у тендері запрошуються організації товариства та фізичні особи-підприємці. Бюджет тендерної пропозиції має включати розрахунок вартості всіх послуг, перерахованих в оголошенні.

Деталізація завдань розписана в документі нижче.

У рамках технічного завдання до тендеру № В-2024-0901-03 переможець тендеру повинен буде забезпечити своєчасне та якісне надання наступних послуг не пізніше ніж  31 квітня 2024 року:

 1. Зустріч фахівців в обумовленому місці з табличкою формату А4 із текстовою інформацією, яка була вказана при замовленні; очікування іноземних фахівців в обумовленому місці зустрічі до їх фактичного прибуття;
 2. Допомога іноземним фахівцям по доставці багажу від місця зустрічі до транспортного засобу, і розміщення багажу в транспортному засобі;
 3. Забезпечення іноземних фахівців транспортуванням (автобуси, літаки, поїзди) для переміщення із урахуванням оптимального маршруту та зручності переміщення.
 4. Бронювання та оплату квитків на транспортні засоби з урахуванням графіку перебування іноземних фахівців, у тому числі можливість індивідуального та групового бронювання квитків для комфортної подорожі.
 5. Відбір, бронювання  та оплата готелів з усіма необхідними зручностями та з укриттям.
 6. Організувати триразове харчування іноземних фахівців в ресторанах/їдальнях з урахуванням індивідуальних смакових уподобань.
 7. Збирати та зберігати всі необхідні документи та квитки для обліку та звітності.
 8. Забезпечити ефективну комунікацію між членами іноземних фахівців та з організаторами подорожі.

Деталізація змісту по кожному завданні буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем тендеру. На етапі затвердження кожного завдання та проекту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію в надійно закритому конверті, до 15:00 год.  16 січня 2024р.

Пропозицію можна подати такими способами:

 1. Електронною пошту join@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2024-0901-03».
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати.
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач Сокол Яна Сергіївна (дані щодо мобільного телефону можна отримати через е-пошту) 

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ,

ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 1

На конверті напишіть «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2024-0901-03». 

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим е-пошту.

 1. Заповнена та підписана форма заявки (оригінал, додається)
 2. Заповнена і підписана цінова пропозиція (оригінал, додається)
 3. Для ФОП: Витяг з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи
 4. Для ТОВ та інших: Свідоцтво про реєстрацію ПДВ/Сертифікат реєстрації єдиного платника податків (копія);
 5. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

Додаток 1. Тендерна пропозиція

Додаток 2. Цінова пропозиція

Прокрутити вгору