+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит комерційної пропозиції на відбір постачальників послуг інтерпретаторів на спільноточку на Центральному залізничному вокзалі

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальників послуг інтерпретаторів на спільноточку на Центральному залізничному вокзалі.

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці з досвідом роботи з організацією заходів. Бюджет тендерної пропозиції має включати розрахунок вартості всіх послуг, перерахованих в оголошенні.

Деталізація завдань розписана в документі нижче.

У рамках технічного завдання до тендеру № В-2024-2901-04 переможці тендеру повинні буде забезпечити своєчасне та якісне надання наступних послуг:

Інтерпретатор  № 1

 1. Інтерпретація та надання пізнавальних наративів про експозиції. Залучення відвідувачів до взаємодії з експонатами та вивчення наукових концепцій.
 2. Пояснення способу роботи експонатів, робота з відвідувачами в інтерактивній формі.
 3. Пояснення того, як експонат взаємодіє з відвідувачами та яким чином відбувається передача знань через цей експонат.
 4. Допомога у використанні допоміжних матеріалів, таких як інтерактивні панелі, відео, аудіогіди.

Інтерпретатор  № 2

 1. Робота із залізничним контентом: ⁠зацікавлення відвідувачів та надання їм достовірної інформації з акцентом на науковому контекст в інтерактивній формі про роботу Укрзалізниці та залізної дороги в цілому.
 2. Проведення інтерактивних лекцій з експертами Укрзалізниці, які розкриватимуть теми, пов’язані з науковими аспектами роботи залізничного транспорту.
 3. Підготовка та використання візуальних ефектів, анімацій та ілюстрацій для зрозумілого та зацікавленого сприйняття інформації.
 4. Забезпечення можливості відвідувачам взаємодіяти з моделями, вивчаючи та експериментуючи з різними аспектами функціонування залізничного транспорту.

Інтерпретатор  № 3

 1. Розробка інтерактивних інсталяцій.
 2. Демонстрація методів взаємодії з інсталяціями. Інтеграція звукових, візуальних та тактильних ефектів для максимальної емоційної взаємодії та залучення уваги відвідувачів до наукового контенту.
 3. Створення та підтримка безпечної  та пізнавальної атмосфери.
 4. Керування групами дітей та дорослих у просторі та проведення наукових шоу.
 5. Впровадження системи нагородження та заохочення відвідувачів докладати зусиль у вивченні та засвоєнні науково-освітнього матеріалу через дослідження та взаємодії з інтерактивними інсталяціями.

Інтерпретатор  № 4

 1. Надання цікавих, доступних та зрозумілих наукових пояснень для відвідувачів.
 2. Розстановка необхідного обладнання та перевірка їх безпечності для відвідувачів.
 3. Забезпечення демонстрації дослідів з використанням наукового обладнання, акцентуючи увагу на візуальних та ефектних елементах для привернення уваги відвідувачів.
 4. Надання відповідей на питання відвідувачів та покращення їхнього загального враження.

Деталізація змісту по кожному завданні буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем тендеру. На етапі затвердження кожного завдання та проекту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію до 15:00 год. 05 лютого 2024р.

Пропозицію можна подати такими способами:

 1. Електронною пошту join@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2024-2901-04»,
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати як вхідна кореспонденція.
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач:

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ,

ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 1

На конверті напишіть «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2024-2901-04». 

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим е-пошту.

 1. Заповнена та підписана форма заявки (оригінал, додається)
 2. Заповнена і підписана цінова пропозиція (оригінал, додається)
 3. Для ФОП: Витяг з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи
 4. Для ТОВ та інших: Свідоцтво про реєстрацію ПДВ/Сертифікат реєстрації єдиного платника податків (копія);
 5. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

Додаток 1. Тендерна пропозиція

Додаток 2. Цінова пропозиція

До уваги учасників! 

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся). 

До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник зазнав під час підготування пропозиції.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

ГО “ГО ГЛОБАЛ”  залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі.

Результатом закриття тендерної пропозиції не завжди зобов’язує підписання Договору про співпрацю з Переможцем впродовж 10 робочих днів, на підставі затвердження результатів Тендерним комітетом.

Прокрутити вгору