+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит комерційної пропозиції на відбір постачальників послуг підрядника з організації заходу

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (Redefining Education: A Paradigm Shift in Fostering Soft Skills and Exploring Science), 12_Spaces, оголошує тендер на відбір постачальника послуг організації заходів.

Проект передбачає створення сучасних та безпечних простірів для експериментів з використанням передових технологій, а також для реалізації творчих та наукових проектів. А також відбір та навчання 2-х тьюторів для роботи з підлітками у молодіжних просторах. У рамках навчання тьюторів буде проведений захід, під час якого зазначені вище особи пройдуть навчання hard- та soft-навичкам. Якісне проведення заходу вимагає залучення логістичної складової.   

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці з підтвердженим досвідом роботи з організації заходів та високим рівнем комунікаційних навичок. 

У рамках проєкту переможець конкурсу повинен буде забезпечити своєчасне та якісне виконання завдань згідно наданого технічного завдання.

Підрядник в рамках технічного завдання має забезпечити: 

 • Розробка повного циклу організації заходу (визначення оптимального варіанту поселення, харчування та логістики учасників заходу, замовлення необхідних для роботи матеріалів);
 • Вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути під час проведення заходу);
 • Комунікація  з організаторами заходу  для забезпечення гармонійної роботи та досягнення спільних цілей;
 • Оперативний кризовий менеджмент (у випадку непередбаченої ситуації  оперативне реагування та вирішення проблем для забезпечення безперебійного перебігу заходів).

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію до 18:00 год. 25 березня  2024 р.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Заповнена та підписана форма заявки (оригінал, Тендерна пропозиція)
 2. Заповнена і підписана цінова пропозиція (оригінал, Цінова пропозиція)
 3. Для ТОВ, ФОП: Виписка з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи.
 4. Витяг з реєстру платників єдиного податку.
 5. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.
 6. Рекомендації (за потреби).

Пропозицію можна подати такими способами: 

 1. Електронною пошту procurement@goglobal.com.ua скан пакет вище перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на відбір послуги підрядника з організації заходу.
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати.
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач:

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ,

ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 1

+380 96 770 45 67

Довірена особа Сокол Яна

До уваги учасників! 

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся). 

До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник зазнав під час підготування пропозиції.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

ГО “ГО ГЛОБАЛ” залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі.

Результатом закриття тендерної пропозиції не завжди є обов’язкове підписання Договору про співпрацю з Переможцем впродовж 10 робочих днів, на підставі затвердження результатів Тендерним комітетом.

Прокрутити вгору