+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит тендерних пропозицій на відбір постачальника/постачальників для надання консультаційних послуг з вичитки та адаптації розроблених матеріалів щодо їх відповідності стандартам гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) з недопущення будь-яких форм дискримінації та проведення тематичних тренінгів для вчителів програми надолуження освітніх втрат середньої школи

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» в рамках виконання програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Громадською організацією «ГО ГЛОБАЛ», оголошує тендер на відбір постачальника/постачальників для надання консультаційних послуг з вичитки та адаптації розроблених матеріалів щодо їх відповідності стандартам гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) з недопущення будь-яких форм дискримінації та проведення тематичних тренінгів для вчителів програми надолуження освітніх втрат середньої школи.   

В межах партнерства Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ»  проведе оцінку освітніх втрат та розробить модель їхнього подолання, яка включатиме дієві інструменти ідентифікації та подолання освітніх втрат, програми психічного здоров’я для учнів та вчителів для покращення їхнього емоційного благополуччя та підвищення стійкості до травматичних подій.

Програма надолуження («Catch-Up») освітніх втрат для середньої школи – один із компонентів «Мріємо та діємо», який має на меті реалізувати комплекс заходів  для подолання освітніх втрат через відставання в навчанні, що було спричинене війною, неможливістю ефективного навчання через відключення світла, повітряні тривоги тощо. В результаті буде сформована програма надолуження («Catch-Up»), покликана заповнити прогалини в навчанні учнів з предметів англійська мова, українська мова, математика та історія України. Програма розрахована на учнів, які пропустили від кількох місяців до одного року навчання. 

Мета тендеру: вибір постачальника/постачальників для надання консультаційних послуг з вичитки та адаптації розроблених матеріалів щодо їх відповідності стандартам гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) з недопущення будь-яких форм дискримінації та проведення тематичних тренінгів для вчителів  програми надолуження освітніх втрат середньої школи.

В результаті тендеру відібраний постачальник має забезпечити: 

 • Створення загальних рекомендацій щодо компоненту гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) з недопущення будь-яких форм дискримінації для розробників навчальних програм на кожен предмет (4 загальні документи методичних рекомендацій).
 • Вичитка матеріалу та надання відповідних рекомендацій (1200 сторінок в одному класі за 4 предметами (всього 6000 сторінок): математика, українська мова, англійська мова, історія України в 5,6,7,8,9 класах) на врахування компоненту гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) з недопущення будь-яких форм дискримінації за структурою: 

– Використання недискримінаційної та інклюзивної термінології;

– Інформаційна доступність / інформаційна безбар’єрність;

– Гендерно-симетричні форми (обидва роди слів) використання фемінітивів;

– Використання мовних та візуальних прикладів та ілюстрацій, які відображають різноманітність суспільства і враховують різні культурні, гендерні та інші аспекти ідентичності;

– Різноманітність форматів (текст, відео, аудіо, інтерактивні завдання).

 • Створення 5-ти документів методичних рекомендацій для вчителів 5,6,7,8,9 класів (кожен документ методичних рекомендацій на 15 сторінок) щодо гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) з недопущення будь-яких форм дискримінації, за структурою:

– Гендерна рівність та соціальна інклюзія в освітньому процесі;

– Основні поняття; 

– Недискримінаційний освітній контент та вчителювання / недискримінаційний підхід у вчителюванні та створенні контенту;

– Основи та принципи інклюзивного підходу освіті;  

– Комунікативна спроможність освітнього контенту; 

– Емоційна підтримка дітей та інклюзивне лідерство.

 • Проведення 2 спеціалізованих тематичних тренінгів (період – травень – серпень 2024 р. *) в загальному для  80 вчителів-учасників програми надолуження освітніх втрат середньої школи, тривалістю 1 година кожен, у форматі онлайн, згідно наданого розкладу. 

*  точні дати будуть надані пізніше.

Вимоги до учасників:

 • Наявність досвіду в наданні консультаційних послуг з вичитки та адаптації освітнього матеріалу щодо відповідності стандартам гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) з недопущення будь-яких форм дискримінації;
 • Наявність досвіду створення методичних рекомендацій щодо створення посібників та навчальних планів з урахуванням в завданнях компоненту гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI);
 • Наявність досвіду проведення навчання з урахуванням стандартів гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI).
 • ВАЖЛИВО! До участі в тендері не допускаються учасники внесені до міжнародних санкційних списків SAM, OFAC, UN.

Орієнтовні строки надання послуг: квітень – грудень 2024

*дати тренінгів будуть уточнюватися

Щоб взяти участь у тендері, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • Резюме/портфоліо, яке підтверджує досвід та контактні дані осіб які можуть підтвердити такий досвід та дати відповідні рекомендації.
 • Реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП) з зазначенням наявних КВЕДів та системи оподаткування (Організація не працює з ФОП на 1 та 2 групі єдиного податку). До участі допускаються також фізичні-особи кандидати без діючого ФОП, за умови обов’язкової реєстрації як ФОП перед підписанням договору про надання послуг.
 • Довідку з банківськими реквізитами рахунку у форматі IBAN українською мовою .
 • Заповнену та підписану уповноваженою особою тендерну пропозицію (форма додається).
 • Заповнену та підписану уповноваженою особою цінову пропозицію (форма додається).

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію одним із наведених нижче способів до 20:00 год   8 квітня 2024 р.

Пропозицію можна подати такими способами: 

 1. Електронною поштою на procurement@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер. GESI»
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати:  м. Київ, Майдан Незалежності, 2.
 3. Новою поштою:

Отримувач: Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ»

Представник отримувача: Сокол Яна, +38096 770 45 67

відділення №345 у м.Києві

На конверті або у темі листа вказуйте назву «Тендер. GESI»

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим електронну пошту. 

Додаток 1. Тендерна пропозиція

Додаток 2. Комерційна пропозиція

У випадку запитань стосовно тендеру прохання адресувати їх на електронну пошту procurement@goglobal.com.ua та/або за телефоном +380688098900.

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ»освітня фундація, яка займається формуванням соціального інтелекту, творчих та підприємницьких навичок у дітей та молоді України.

Наша мета  – допомогти поколінню Перемоги – дітям та молоді, яка зростає в умовах війни та вже бере участь у допомозі ЗСУ, відновити свої громади та відбудувати повоєнну країну, стати лідерами нової України. Для цього ми працюємо зі школярами, з молоддю, зі вчителями задля того, щоб нести наші цінності через них.

Прокрутка до верху