+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит тендерних пропозицій на відбір постачальника послуг з організації та логістичного супроводу навчального заходу в рамках реалізації програми «Мріємо та діємо» для вчителів-учасників програми надолуження освітніх втрат середньої школи

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» в рамках виконання програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Громадською організацією «ГО ГЛОБАЛ», оголошує тендер на відбір постачальника надання послуг з організації та логістичного супроводу навчального заходу.

Програма надолуження («Catch-Up») освітніх втрат для середньої школи – один із компонентів «Мріємо та діємо», який має на меті реалізувати комплекс заходів для подолання освітніх втрат через відставання в навчанні, що було спричинене війною, неможливістю ефективного навчання через відключення світла, повітряні тривоги тощо. В результаті буде сформована програма надолуження («Catch-Up»), покликана заповнити прогалини в навчанні учнів з предметів англійська мова, українська мова, математика та історія України. Програма розрахована на учнів, які пропустили від кількох місяців до одного року навчання.

В рамках імплементації програми з надолуження освітніх втрат планується проведення триденного тренінгу для вчителів-учасників даної програми, під час якого учасники ознайомляться із деталями та особливостями проведення навчання за методикою надолуження.

Мета тендеру: вибір постачальника для надання послуг з організації та логістичного супроводу триденного навчального заходу офлайн для вчителів-учасників програми надолуження освітніх втрат для середньої школи.

В результаті тендеру відібраний постачальник має забезпечити:

 • Розробка повного циклу організації логістики навчального заходу в м. Київ на базі ДП “Готель “Україна” для вчителів-учасників програми надолуження освітніх втрат для середньої школи (визначення оптимального варіанту поселення для 80 учасників заходу, харчування (3 комплексні обіди на 95 осіб, 2 комплексні вечері на 90 осіб, 3 кава-брейки на 95 осіб) та логістика учасників заходу).*
 • Вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути під час проведення заходу.
 • Комунікація з організаторами заходу для забезпечення гармонійної роботи та досягнення спільних цілей;
  Складання звіту про витрати (бронювання, логістика, кейтеринг).
 • Оперативний кризовий менеджмент (у випадку непередбаченої ситуації оперативне реагування та вирішення проблем для забезпечення безперебійного перебігу заходів).
 • Закріплення відповідального менеджера для оперативної комунікації, який буде присутній на локації протягом усього заходу.

* – детально описано в Додатку 3. (додаток додається)

Вимоги до учасників:

 • Бути зареєстрованим як суб’єкт господарювання згідно чиного законодавства (юричична особа або фізична особа-підприємець).
 • Наявність мінімум 2-річного досвіду в наданні послуг з організації та логістичного супроводу освітніх заходів подібного формату. Високий рівень комунікативних навичок.
 • Досвід проведення заходів на великі аудиторії (мінімум 100 людей).
 • ВАЖЛИВО! До участі в тендері не допускаються учасники внесені до міжнародних санкційних списків SAM, OFAC, UN.
  Наявність на рахунку фізичної/юридичної особи власних коштів у розмірі 50 % від суми комерційної пропозиції.

Строки надання послуг: період з 26 квітня 2024 року по 28 квітня 2024 включно.

Критеріями вибору переможця будуть:

 • досвід надання подібних послуг, відгуки та рекомендації клієнтів;
 • комплексний підхід;
 • вартість послуг.

Умови оплати:

до 50% вартості послуг можуть сплачуватися на умовах попередньої оплати після підписання відповідного Договору решта вартості послуг сплачуватиметься в строк до 10 робочих днів після підписання відповідного акту наданих послуг.

Щоб взяти участь у тендері, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • Портфоліо компанії, рекомендаційні листи, відгуки або контакти попередніх клієнтів, які можуть надати відгуки.
 • Тендерну пропозицію заповнену згідно наданої форми та підписану відповідальною особою компанії (форма додається).
 • Розрахунок вартості послуг (комерційну пропозицію) згідно наданої форми заповнену та підписану відповідальною особою компанії (форма додається)*.
 • Реєстраційні документи компанії (для незалежних консультантів, що працюють як ФОП: Виписка з ЄДР та Витяг з реєстру платників єдиного податку. Важливо – у такого ФОПа повинні бути відповідні КВЕДи для надання зазначених послуг, крім того Організація не працює з ФОП на 1 та 2 групі єдиного податку).
 • Довідка з банківської установи учасника про наявність в нього на рахунку коштів у розмірі 50 % від суми комерційної пропозиції.

* Будь які непрямі витрати учасника (податки, гонорари залучених фахівців, сервісні збори тощо) мають бути включені до вартості послуг перелічених в шаблоні комерційної пропозиції пропорційно та не мають відображатися окремими рядками.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію одним із наведених нижче способів до 20:00 год 08 квітня 2024 р.

Пропозицію можна подати такими способами:

 • Електронною поштою на procurement@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер. Організація та логістичний супровід заходу в рамках реалізації програми «Мріємо та діємо» для вчителів-учасників програми надолуження освітніх втрат середньої школи».
 • Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати: м. Київ, Майдан Незалежності, 2.
 • Новою поштою:

Отримувач: Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ»
Представник отримувача: Сокол Яна, +38096 770 45 67
відділення №345 у м.Києві

На конверті або у темі листа вказуйте назву «Тендер. Організація та логістичний супровід заходу в рамках реалізації програми «Мріємо та діємо» для вчителів-учасників програми надолуження освітніх втрат для середньої школи».

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим електронну пошту.

Додаток 1. Тендерна пропозиція
Додаток 2. Комерційна пропозиція
Додаток 3. Технічне завдання
У випадку запитань стосовно тендеру прохання адресувати їх на електронну пошту procurement@goglobal.com.ua

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» – освітня фундація, яка займається формуванням соціального інтелекту, творчих та підприємницьких навичок у дітей та молоді України.

Наша мета – допомогти поколінню Перемоги – дітям та молоді, яка зростає в умовах війни та вже бере участь у допомозі ЗСУ, відновити свої громади та відбудувати повоєнну країну, стати лідерами нової України. Для цього ми працюємо зі школярами, з молоддю, зі вчителями задля того, щоб нести наші цінності через них.

Прокрутка до верху