Donate

Бізнесмени, вчителі та митці з усього світу навчатимуть англійської українських школярів

//Бізнесмени, вчителі та митці з усього світу навчатимуть англійської українських школярів
NKL_5107

Ще понад 200 іноземних волонтерів приїхали в Україну, аби взяти участь у найбільшому у Східній Європі волонтерському проекті GoCamp. Фотографи, митці, лікарі, бізнесмени та вчителі різного віку з усього світу поділяться з українськими школярами своїм досвідом та покажуть, що вчити іноземну мову можна фаново.

Вже з 2 серпня 2018 року під Києвом почнеться нова хвиля орієнтаційних тренінгів для іноземців, які роз’їдуться країною у школи сіл та маленьких містечок, де на них вже чекають діти.

Протягом трьох тижнів волонтери не лише навчатимуть школярів англійської, французької або німецької мов, але й ділитимуться цікавими історіями свого життя, розповідатимуть про свої країни та професії.

Сім’я митців із США багато подорожують та займаються волонтерською діяльністю, навчаючи дітей того, що вміють найкраще, – фотографії, акторському та візуальному мистецтву. Власниця тайського ресторану зі своєю донькою розкриватимуть секрети підприємництва, а наймолодший волонтер за всю історію GoCamp – 11-річний американець  – волонтеритиме для своїх ровесників. Вже зараз він проводить по Скайпу уроки англійської для дітей з усього світу. Кожен із 600 волонтерів, які цього року волонтерять в українських школах, відкриває для дітей новий світ, сповнений неймовірних можливостей.

Аби привітати іноземних волонтерів в Україні, 4 та 11 серпня 2018 року під Києвом відбудеться міжнародний пікнік #ДеньЛимонадуякий проходитиме на підтримку акції Благодійного фонду «Таблеточки». Окрім спілкування з волонтерами, на заході можна буде придбати освіжаючий напій, а виручені кошти підуть на підтримку онкохворих дітей.

Усього під Києвом, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, проходитиме ще два орієнтаційні тренінги для волонтерів GoCamp: з 2 по 5 та з 9 по 12 серпня 2018 року. Протягом цих днів іноземці отримуватимуть унікальні методики викладання дисциплін англійською мовою для школярів, якими користуватимуться під час мовних таборів GoCamp.

GoCamp – це пришкільні мовні табори, які за три роки залучили 129 600 дітей з усіх регіонів України. У 2018 році протягом чотирьох хвиль таборів візьмуть участь волонтери із 73 країн світу, які ділитимуться зі школярами своєю культурою та допомагатимуть у вивченні іноземних мов.

Контакти для ЗМІ: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.